Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

modifikácie pravidiel, zavádzanie nových prvkov

Nikde na internete som zatiaľ nenašiel hráčske úpravy pravidiel, rozšírenia.. pritom táto hra sama ponúka ku kreativite na tomto poli. Dnes sme si s kamošom dali prvú hru (druhá pre mňa) a už nejaké nápady (úplne samé!) povyskakovali. Skúšali ste niečo? Sú nejaké scenáre, mody vytvorené hráčmi?
28.7.2017 00:43:35

fandovska rozsireni
Bezne pouzivam pri vsech scenarich tato dve fandovska rozsireni:
1. Item Shop Expansion
2. Quest expansion

28.7.2017 01:55:43

Úpravy
Ako sa hrá s týmito rozšíreniami... Quests a item.. Neničia atmosféru zlahčením hry?
Pýtam sa preto, bo na nich pracujem ale nemám zase toľko času na betatest, taj či sa to oplatí.. Vďaka

12.1.2019 07:28:40

JurAde
Nemam pocit, ze by hra byla s rozsirenim snadnejsi. Spis je tam na nekolika hluchych mistech co delat. Splnit "quest" vzdy znamena i nejakou obet. Prece jen by se ta hra dala shrnout slovy: "Jak nejlepe zkombinovat techto n karet, abych dosahl maximalni uzitku."
Pokud jde o predmety, tak ano, mince se ziskavaji "zadarmo" (padaji z mrtvych monster), ale na vyslednou hru (s vyjimkou hutnejsi atmosfery) nemaji zas takovy vliv.

12.1.2019 23:39:25

Vďaka
Vďaka Ti za odpoveď...
Pracujem na preklade týchto rozšírení, tak chcem vedieť, či to bude mať význam... a mal nemal som znalosť, ako to upraví hru... :)

13.1.2019 21:22:24

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Normandie Big Red One + Bloody Omaha
Heroes of Normandie Big Red One + Bloody Omaha
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 14 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas