Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bude dotisk!

Dnes Rexíci oznámili následující:

Slíbili jsme vám hráčům vánoční dárek a tu je! Po několika letech se do Česka vrátí desková hra Mage Knight! To jsme vám už naznačovali, takže to možná není až takové překvápko. Nicméně Mage Knighta tentokrát budeme dělat ve verzi ULTIMATE BOX! Tedy v krabici, která bude obsahovat vše, co pro deskovku vyšlo, tedy i Ztracenou legii, Kranga a Tezlu.
Jsme si vědomi toho, že vznik téhle nové ultimátní verze může naštvat část z vás, kteří už Mage Knighta mají a chtěli by jen rozšíření. Ale věřte nám, že tohle je výsledek fakt dlouhého vyjednávání a jediná varianta, která dává smysl oběma stranám, vydání jen znovu základu a Ztracené legie Wizkids nechtěli. A to nám ještě s dohodou hodně pomohl Vlaada Chvátil, kterému tímto děkujeme, bez něj by asi nebyla. Na to, abychom vám dali přesné datum, kdy hra bude, je zatím příliš brzo, ale na překladu se už pracuje. Brzo je i na cenu, ale tam vás můžeme ujistit, že bude dobrá. Mage Knight sice bude nejdražší hrou v češtině na trhu, ale ne o moc;)
24.12.2017 15:44:51

re
Vypadá to na konec ledna v prodeji...

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

19.1.2019 15:18:17

předprodej
Zdravím ve spolek,
chci se zeptat jak to vypadá s nějakým tím předprodejem, bylo tu o tom napsáno již dříve, ale teď se nějak nic neděje.
A to už se nám pomalu ale jistě blíží konec ledna.
Díky.

26.1.2019 15:10:55

DC

werta

V "dobrých obchodech" se to již nabízí - např. Planeta her, Svět deskových her apod.

26.1.2019 15:48:13

DC
Zdravím a děkuji, koukám na prodejní místa a zarazilo mě, že jsem na tlamagames.com našel hru levnější než jinde. Nevíte zda v tom není nějaký háček?
Díky

29.1.2019 19:52:17

Werta
Není v tom žádný háček. Srovnal jsem ceny v mých oblíbených e-shopech a rozdíl oproti jejich ceně je kolem 100Kč. Pro mě nejjednodušší vysvětlení je, že moje e-shopy mají současně kamenné prodejny a nájem prostě něco stojí, tohle má nějaký nadšenec někde doma, tak může nasadit jiné ceny. Jinak se není čeho bát, je to férový prodejce a má zajímavé hry, které nejsou často k sehnání ;)

29.1.2019 20:18:25

Werta
Ahoj,

v Tlamě jsem naposled bral osobně Architects of the west kingdom a naprostá spokojenost. Příjemný pán to má v posledním patře domu v rámci velkého bytu s výhledem na Prahu. Dokonce mi sám nabídl novou hru pouze s poškozenou krabicí, mohl jsem si zkontrolovat neporušenost komponent a ještě mi na to nabídl 50% slevu.
Za mne Tlama palce nahoru!

29.1.2019 23:14:51

Vybíráme z Bazaru

Founders of Gloomhaven
Founders of Gloomhaven
Akt. cena: 30 €
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas