Mage Knight: Desková hra

xxxxxxxxxo hodnoceno 312x (Seznam vlastníků)

Mage Knight: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Lacerta
Pegasus Spiele
REXhry
WizKids
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bude dotisk!

Dnes Rexíci oznámili následující:

Slíbili jsme vám hráčům vánoční dárek a tu je! Po několika letech se do Česka vrátí desková hra Mage Knight! To jsme vám už naznačovali, takže to možná není až takové překvápko. Nicméně Mage Knighta tentokrát budeme dělat ve verzi ULTIMATE BOX! Tedy v krabici, která bude obsahovat vše, co pro deskovku vyšlo, tedy i Ztracenou legii, Kranga a Tezlu.
Jsme si vědomi toho, že vznik téhle nové ultimátní verze může naštvat část z vás, kteří už Mage Knighta mají a chtěli by jen rozšíření. Ale věřte nám, že tohle je výsledek fakt dlouhého vyjednávání a jediná varianta, která dává smysl oběma stranám, vydání jen znovu základu a Ztracené legie Wizkids nechtěli. A to nám ještě s dohodou hodně pomohl Vlaada Chvátil, kterému tímto děkujeme, bez něj by asi nebyla. Na to, abychom vám dali přesné datum, kdy hra bude, je zatím příliš brzo, ale na překladu se už pracuje. Brzo je i na cenu, ale tam vás můžeme ujistit, že bude dobrá. Mage Knight sice bude nejdražší hrou v češtině na trhu, ale ne o moc;)
24.12.2017 15:44:51

aneken

Díky za info (i ostatním)! Je to vzrůšo :) Do předobjednávky jdu určitě, nějaká blbůstka navrch by se hodila :)

8.7.2018 11:21:57

Předobjednávky
Tentokrát asi tak jen lepší cena, vymysleli jsme těch 5 karet navíc (fakt to byl náš nápad je přidat), ale Zevovi z Wizkidů se to zalíbilo natolik, že to bude nikoli promo, ale součást krabice;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

8.7.2018 19:01:36

Aneken
Tak to je bomba! Musíš pak napsat, co to je za karty :-)

8.7.2018 22:23:26

Stul

Ja uz se nemuzu dockat. Skoda, ze to bude nejdriv v zari, kdy by meli vydat original. Dokazete nekdo rict, jak velky stul je potreba pro pohodlny soliter?

9.7.2018 11:36:48

Modely
Zajimalo zda budou postavy mit stejne modely a kvalitu? Predem dik za odpoved

9.7.2018 13:28:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Svobi
Napsal jsem to trošku nešťastně, obsah karet dal Zev za úkol Vlaadovi. My jsme vymysleli formát toho proma, že by bylo fajn tam mít něco, co ještě nevyšlo... No a nech se překvapit;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

9.7.2018 13:46:15

From nowhere
Na solitéra by ti měl stačit běžný kuchyňský stůl, tam ti stačí prostor jen pro jednoho hráče, což je výhoda;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

9.7.2018 13:47:22

Mr_unreal
Z produkční kopie, co nám dorazila, nám figurky přišly stejně kvalitní jako v původní edici, takže za nás dobrý...;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

9.7.2018 13:48:17

anaken

A co v kampani (jako její součást) udělat soutěž, kde by byl nakonec vylosován jeden člověk, který by vyhrál právě onu produkční kopii, třebas podepsanou lidma z Rexíků nebo přímo Vlaadou? Nebo by někomu, klidně i více lidem náhodně přišla hra podepsaná Vlaadou (vy byste ji vybalili, nechali podepsat a zas zafóliovali). Něco namísto dodatečného obsahu jako např. u Blood Rage. Jestli je něco takového vůbec možné a chtělo by se vám do toho...

Jen nápad, když se tu řešilo jestli bude něco navíc :)
Já do toho půjdu i bez toho, i když kdysi jsem to vzdal kvůli složitosti pravidel a vyměnil. Teď už mi to snad tak připadat nebude a beru to hlavně jako soliter :)

9.7.2018 15:00:10

autogram
Tez by se mi libila podepsana krabice. Znovu zafoliovani neni potreba a z financnich duvodu by se asi hodne prodrazilo.

Pokud by sance na podepsani byla realna tak by to mozna nemusel byt spatny napad u predobjednavek. Ja bych do toho urcite sel...

9.7.2018 15:49:31

Som za podpis
Rozhodne sa hlásim tiež za podpis

9.7.2018 19:49:02

Podpisy
Vlaada se v podpisech úplně nevyžívá, ale je to náš kamarád a k MK má co jsem si všiml srdeční vztah, tak to nějak zkusíme domluvit;) Ale spíš to vidím na losovačku než na každou krabici. Díky za nápad;)

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

9.7.2018 21:21:38

ad podpis
Bral bych to jako moznost volby pri predobjednavce.

Ne kazdy bude chtit mit hru dorucenou bez igelitoveho prebalu. Treba by ve finale tolik zajemcu nebylo a mohlo by to vyjit na vsechny, kteri by projevili zajem :)

9.7.2018 22:19:40

add podpisy
Zdravím ve spolek,
sleduji tuto diskuzi už od podzimu, a také se těším na možnost předobjednávek, a určitě bych uvítal i podepsané vydání. Dejte za včas vědět kdy a kde bude možné objednat.

23.7.2018 20:47:05

Předobjednávky
Už aby se spustily předobjednávky, jsem tak nějak pořád nervózní, že nemám objednáno.. :D

26.8.2018 23:10:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Zpoždění

Ahoj, bohužel wizkids ohlásili zpoždění Aj verze a to až na listopad. Nejsou spokojeni s kvalitou dílů. Podle všeho se to dotkne všech verzí. Máte nějaké informace Rexíci?

12.9.2018 07:29:53

...
Jestli Albi opravdu v září ohlásí Gloomhaven, tak doufám, že se pak vydání obou her nesejde v jeden okamžik, ale budeme my kupující mít prostor trochu se finančně zmátořit...;-)

12.9.2018 10:34:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Termín
Ahoj, nic úplně konkrétního nevíme, ale ano, celé se to zpožďuje a protahuje, i zpracování našich podkladů není úplně bleskurychlé. Jakmile budeme mít konkrétní datum, tak dáme vědět...

CEO REXhry a PlanetaHer.cz

12.9.2018 17:09:38

Essen Spiel

Tak Wizkids mají v seznamu produktů na Essen Spiel '18 Mage Knight Ultimate box za 100€. Takže němčina je snad již připravena.

20.10.2018 07:35:20

update?
zdravim, mate prosim nejaky update ohledne terminu vydani hry?
diky

9.11.2018 17:01:18

update
tl;dr - vánoce se (pravděpodobně) nestíhají

https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/mage-knight-ultimatni-edice-8266/diskuse/#content
respektive:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/mage-knight-ultimatni-edice-8266/diskuse/predprodej-18472/

9.11.2018 22:17:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Datum prodeje

Zatím to vypadá na konec ledna.

19.11.2018 19:28:49

Leden
Leden by snad měl být jistota, hry už by měly být hotové v Číně a teď řešíme dopravu...


CEO REXhry a PlanetaHer.cz

19.11.2018 22:34:19

Prodej v ČR

13. ledna říkáte že řešíte dopravu z Číny, což u ostatních her trvá cca 6 týdnů a vy věříte že bude v ČR k prodeji ještě v lednu?

13.1.2019 22:41:59

To Aneken
Pardon, měl jsem za to že tvůj příspěvek je z dneška, omlouvám se a s radostí čekám

13.1.2019 23:02:31

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds: Direchasm
Warhammer Underworlds: Direchasm
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas