Lovci noci - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: karetní hra, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Game Republic, Inc.
Kosmos
Matagot
MindOK
Z-Man Games
Autoři: Yasutaka Ikeda
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

pravidla

narazili jsme na nejasnost v pravidlech ohledně předmětů
tedy pravidla se vůbec nezmiňují, jestli může mít hráč před sebou více kusů jednoho předmětu, jestli vůbec může, nebo pokud ano jestli se účinek předmětů sčítá
jako hráči bangu, nás to láká to omezit, ale mít dvě železné pěsti, na dvě ruce zase není úplně nelogická věc...
27.10.2011 12:33:33

re
Zajímavé, jsem přesvědčený, že v originále Shadow Hunters žádný trvalý předmět není dvakrát... Každopádně u ostatních předmětů to funguje tak, že se jejich efekty sčítají (tedy v originále).

27.10.2011 13:59:07

re
ahoj, v pravidlech je napsáno, že počet předmětů není nijak omezene. a dvě pěstičky už je pěkná výhoda...

20.11.2011 14:27:25

Dotaz k pravidlům - Wilhelm (upír)
Jak vykládáte zvláštní schopnost této karty? Hrál jsem dnes poprvé, ale myslel jsem si, že je to celkem jasné - kromě svého základního tahu odehraju ještě tolik tahů, kolik postav bylo vyřazeno ze hry. Jenže soupeři se k mému překvapení začali přít. Podle nich totiž tato postava získá k základnímu tahu vždy jeden tah navíc a pak ještě tolik tahů, kolik je vyřazených postav (tedy o jeden tah více, než jsem si myslel já). Toto tvrzení opírají o text na kartě, který vykládají a uplatňují větu po větě (stojí tam přibližně něco ve smyslu: "Hráč je ještě jednou na řadě. (tečka!) Hráč získává tolik tahů, kolik ..."). Já jsem byl spíš toho názoru, že druhá věta upřesňuje tu první. Myslím, že i Almanach k pravidlům nahrává spíše mé variantě, ale moc nepřesvědčil, přece jen se dá vyložit všelijak. Jak to vidíte vy?

13.9.2012 22:53:58

J.J.
Jednoznačně jsi měl pravdu ty. V textu té karty není nic o tom, že bys měl jeden tah navíc a pak by se načítaly tahy další... Zkrátka s aktivováním této schopnosti se musí vyčkat a na začátku hry nemá žádné využití.

14.9.2012 09:11:14

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál
Armádní generál
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas