Lords of Waterdeep

xxxxxxxxoo hodnoceno 151x (Seznam vlastníků)

Lords of Waterdeep - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Peter Lee
Rodney Thompson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Jak to dopadlo s překladem? Udělá někdo alespoň karty v grafice?
30.9.2012 19:10:27

Překlad
Jak jsem již psal jinde, zatuhnul jsem na mrtvém bodě a nemám dostatek energie a elánu na dokončení překladu pravidel. Pokud by někdo byl ochoten pomoci s cca 6 stranami textu, tak budu rád. Grafika no problemo. Od karet se dištancuji úplně.

30.9.2012 19:33:29

překlad
Nakonec jsem se dohodl s Havelockem a překlad dotáhnu dokonce. Chtěl bych udělat i karty.Uvítal bych kdyby mi někdo pomohl s překladem flavour textů, přeci jenom svět Waterdeep mi je poněkud vzdálen.

19.10.2012 21:14:30

překlad karet
Jako neznalý světa DaD prosím o pomoc s překladem následujících názvů karet:
Train bladesingers
Domesticate owlbears
Heal fallen gray hand soldiers
Perform the penance of duty
Bolster griffon cavalry
Real Estate deal
město Skullport - překládá se do češtiny, popř.jak?

27.10.2012 16:32:21

sasa
Skullport se v knížkách od češtiny překládá jako Přístav lebek -(situovaný pod samotným městem Waterdeep, i to se do češtiny překládá jako Hlubina). Ostatní výrazy si teď nevybavuju.

Edit: Vzpomněl jsem si, že owlbear jsem viděl do češtiny přepisovat jako medvýr, ale nebylo to v knížkách ale na nějakém rpg foru.

27.10.2012 17:39:11 | Upraveno autorem (porovnej)

prosba
Chtěl bych poprosit některého z vlastníků hry zda by nebyl tak ochotný a neposlal mi scan karet, abych je mohl lokalizovat. Bohužel jsem teď na kontrolce a nemám doma funkční scanner. Stačilo by v rozlišení 300 DPI. Už si to rozřežu a upravím. Detaily kdyžtak doladíme přes SZ.
Díky

29.10.2012 07:30:59

Ahojte, perfektna praca s prekladom kariet a pravidiel!! Dakujem za to, rozmyslam nad kupou hry a prelepenim komponentov.

Len by som sa chcel spytat, ci nahodou niekto nerobil aj preklad v grafike pre budovy?

 

Viem, ze tam nieje zlozity text, ale moja manzelka nevie skoro vobec anglicky, a pomohlo by to plynulosti hry, a este aj tematicky nazov budov je fajn mat, pre pocit atmosfery :)

 

Diky moc

16.1.2022 16:10:15

Vybíráme z Bazaru

Nemesis + obaly
Nemesis + obaly
Akt. cena: 3666 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas