Lords of Waterdeep

xxxxxxxxoo hodnoceno 151x (Seznam vlastníků)

Lords of Waterdeep - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Wizards of the Coast
Autoři: Peter Lee
Rodney Thompson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Accelerate plans

Mám dotaz ke hraní této karty:

"Choose 1 of your agents assigned to Waterdeep harbor. Return it to your pool, then immediately assign 2 agents."

V praxi to vypadá jak? Mám dejme tomu k dispozici 2 agenty a pro jednoduchost situace jsem začínající hráč a hraje nás 4, příp. 5. Vezmu svého agenta, dám ho do Waterdeep Harbor, zahraji tuto intriku, vezmu si ho do ruky a ihned je oba umístím? (A v tomto modelovém příkladu rovnou i končí můj tah, dokud nenastane fáze "reassign agents").

Nebo musím už jednoho agenta mít a tuto kartu zahrát společně s umístěním druhého?

Dle mého názoru je platný první případ, ale chci mít jistotu :)
6.7.2012 12:38:10

Špatňák
platný je první i druhý příklad. Prostě vem jednoho z přístavu a umísti ihned dva. Samozřejmě se ta karta hraje co nejdříve abys zabral lukrativní budovy.

7.7.2012 08:46:44

A doplňující dotaz.
Stejná situace. Umístím agenta do Waterdeep Harbor, zahraji intriku Accelerate Plans, vezmu daného ageta a vezmu s ním třeba quest. Nebo 2 zloděje... To je jedno. Můžu ale druhé umístit do Waterdeep Harbor a zahrát další intriku? Protože ten tam ještě nebyl.
Naopak v pravidlech se píše, že za jeden tah nemohu zahrát 2 intriky. Dostávám tím 2 tahy, nebo je to pořád ten jeden. Někde se to tam řešilo, ale za boha jsme to nemohli najít.

23.7.2012 23:45:33

Špatňák
prošel jsem znovu pravidla a nevidím důvod proč neumístit dva agenty v rámci jednoho tahu do Harboru díky téhle intrice.
Omezení jedné Intriky jsem taky nenašel.

24.7.2012 06:23:23

Vybíráme z Bazaru

Forgotten Legions - Designer Signature Edition
Forgotten Legions - Designer Signature Edition
Akt. cena: 99 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas