nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Lords of Hellas

Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Awaken Realms
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Solo

Hral nekdo solo? Dojmy? Ma smysl to hrat solo? Dik

13.4.2018 08:40:06

Těžko říct

Pár sólo her jsem odehrál a musím přiznat, že jsem ještě nevyhrál. Ty příšery jsou prostě nemilosrdné.
Neházím ale flintu do žita a doufám, že se mi to jednou podaří.:-)

10.11.2019 19:29:28

...

Je otázka, jestli ti hlasující vůbec zkusili sólo hru, nebo automaticky neusoudili, že ve více lidech je to super ale sólo to musí být nuda...
Mně osobně se hra nejvíce líbí ve 3 nebo ve 4. Ve dvou už je slabší. Sólo jsem nezkoušel, mám to v TODO listu, ale kromě oficiálního scénáře jsem narazil na BGG i na neoficiální sólo varianty - trojská válka a dále využití Krona z rozšíření (má AI deck), což by mohlo být zajímavé...

10.11.2019 12:09:38

Čistě ze zvědavosti...

Na BGG hru pro jednoho nedoporučuje 61,4 % hlasujících. To je na hru, která má speciálně vytvořený sólo mód nezvykle vysoké číslo. V čem je zrada? V již zmíněné vysoké obtížnosti nebo v něčem jiném?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

Upraveno autorem (porovnej)

10.11.2019 09:46:14

solo

hrál jsem solovku asi 8krát. Jestli máš rád těžké výzvy, tak se bude líbit i víc her. Mě neustálé prohry nakonec odradily, je potřeba hrát opravdu optimálně a mít trochu štěstí. Ale je to opravdu zábavné a epické. Je třeba to hrát s cílem co nejméně prohrát a těšit se, až to člověk konečně vyhraje. Případně si zlehčit startovní podmínky, ale to to asi nebylo původním záměrem.

23.4.2018 22:17:29

solo

to zni dobre. ale neomrzi ten scenar po par hrach? budou se jednotlive hry od sebe dostatecne lisit?

23.4.2018 17:07:17

Solo

Sólo je boží.
Hra je úplně jiná, než je klasická varianta a točí se to okolo perské invaze.
Hráč se snaží dát dohromady armádu, snaží se na uzdě udržet perskou předsunutou hlídku a pokud možno je vytlačit. Do toho se tam cpou špióni, nálada obyvatelstva a nakonec tam vleze celá perská armáda. Prostě boží :)

23.4.2018 11:44:26