Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Khronos expansion

Zkoušel jste někdo toto rozšíření ? Jestli má vůbec smysl to hrát ?
18.1.2020 23:45:15

...
Já ho zatím nezkoušel, ale strašně se na něj těším...je to úplně jiný herní styl. Jeden hráč hraje za Krona a ostatní proti němu.

Tedy já proti manželce s dětma :D

19.1.2020 10:52:23

Zkušenost
Hrajeme to doma se ženou, je to v tomhle počtu mnohem větší sranda a makačka na hlavu než klasická hra. Doporučuju vyzkoušet.

19.1.2020 20:47:34

Bilajz
Dalo by se to nějak rozvést ?
Trochu mě to po přečteny pravidel odrazuje ale zase možná ze to má svoje kouzlo. Co jsou hlavní +/- oproti normální hře ? Jsou šance cca vyrovnané

19.1.2020 22:14:15

Paladin
Asi jsi pochopil, že jsou to hrdinové (1-3 hráči) proti Kronovi (1 hráč). Vtip je v tom, že na začátku se zdá Kronos strašně silný, hrdinové se musí, co nejdřív rozlézt a snížit mu počet bodů, které si přidává. Kronos má veškeré akce za tyhle body a většina akcí je dost drahá. Jak hrdinové nabývají na síle, sílí částečně taky Kronos (odemykají se mu řetězy s nimi unikátní vlastnosti). Celý vtip je v tom, že Kronos nemůže být všude, takže si sakra musí rozmyslet, na které území se zaměří a čím hrdinům nejvíce uškodí. Naopak hrdinové mají několik cest k vítězství, podařilo se nám zvítězit jak přes ovládaná území, tak přes vybití nestvůr.
Celkově mi to přijde hodně taktické, kdy se v partii několikrát převaha přelévala z jedné strany na druhou a vítězství bylo druhé straně ukradeno v doslova posledním tahu.

20.1.2020 08:52:49

Kronova vlastnost Anger
Drobný problém s touto expanzí je Kronova vlastnost Anger. Resp. to, že v pravidlech není nikde uvedeno k čemu se používá :-) Ve fórech na BGG jsou nějaké fanouškovské dohady, ale Awaken Realms se, pokud vím, k tomu nikde oficiálně nevyjádřili...

20.1.2020 09:43:25

Ahojte,

nevíte jestli se to dá někde sehnat prosím?

 

Děkuji

1.12.2022 14:11:35

Vybíráme z Bazaru

Ďábelský profesor a citadela času
Ďábelský profesor a citadela času
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas