Lords of Hellas - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Adam Kwapiński
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Insert

Jak jste všechny komponenty naskládaly do krabice?
11.6.2018 22:48:31

nechá se...
Jen teda neřeším ohnutou berlu u sfingy...

figurky hrdinů mám v mezeře u Athény, 4 sáčky s hoplíty se tak tak vejdou, velké karty volně leží, na to pravidla, na pravidlech desky hrdinů + armád (vejdou se 4 desky do 1 vrstvy), akorát Odysseus je lichý a na to plán.

11.6.2018 23:33:44

Wor

Insert

Podobně jako Pelly.Figurky hrdinů nacpu k bohům. Desky akcí zastrkám po stranách mezi insertem a krabicí.Pak tam dám mapu a navrch rozložím desky hráčů a pravidla.Insert není moc dobře vymyšlený.

12.6.2018 08:06:30

Tragedie
Je to tragedie. Jeste k tomu mam z KS tu promo postavicku z Nemesis, tu nechci valet nekde vedle.. no nevim co s tim :(

12.6.2018 09:14:26

Inserty
Je vtipné, jak se dnes řeší inserty na míru a pak se vymyslí nějaké to promo a celý koncept je v háji.

U LOH je to navíc skvělé, že ten insert byl na houby už v základu, kde se to ani nevejde zavřít pod víku a víko trčí, pak je na komponenty mnohem větší tlak při manipulaci.

Trošku věřím a doufám, že až bude na světě plná KS edice tak se to nějak poskládá do těch několika boxů.

12.6.2018 10:01:03

Co tohle?
Co tohle? Resi to neco?

https://boardgamegeek.com/image/4010348/peloquin17

12.6.2018 10:05:27

Insert stojí za prd
Vyhodil jsem insert z terrain expanze a nandal to tam. Tak jde zavřít obojí

12.6.2018 10:22:27 | Upraveno autorem (porovnej)

insert
Onas: Promiň, nechci nic vyrábět.
Fifipirko: Desky hrdinů, pěkně sedí do krabice od terain expanse, ale je mi líto vyhodit ten plastový insert. Možná to tak dopadne, protože nejsem schopný dostat se se vším do krabice. O nějakém obalení karet nemůže být řeč. Alespoň nejsem jediný, kdo laboruje nad tím, jak to poskládat.

12.6.2018 14:46:54

Rukavička

Mě to bylo taky líto, takže insert mám v šuplíku :)
A vejde se i s obalenýma kartama...

12.6.2018 15:10:41

uspořádání komponent
Tak nakonec zvítězila varianta s využitím krabice od terrain expanse. Odříznul jsem spodní hranu plastového insertu, aby šel jednoduše vyndat. Pod něj se vejde veškerý karton (desky hráčů, hrdinů, žetony) a jeden balíček karet. Zbytek už se dá v krabici poskládat. Díky moc.

13.6.2018 07:42:36

Vybíráme z Bazaru

Kočičí klub
Kočičí klub
Akt. cena: 292 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas