nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Lord of the Rings - Friends & Foes

Rozšíření pro hru: Lord of the Rings
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština:
Vydavatelé: 999 Games
Fantasy Flight Games
Kosmos
Tilsit
Autoři: Reiner Knizia
Rok vydání: 2001
Sdílej: Facebook, Google+

Popis hry

Upravit

JEDEN PRSTEN VLÁDNE VŠEM, JEDEN JIM VŠEM KÁŽE

JEDEN VŠECHNY PŘIVEDE, DO TEMNOTY SVÁŽE

Popis rozšíření

Putování pokračuje. Užijte si dvě nové Desky konfliktu – Hůrka a strhující Železný pas. Čelte útokům 30ti nových Nepřátel. Překonejte nové výzvy a svižně procestujte Středozem. Ovládněte toto vzrušující dobrodružství a doveďte Společenstvo k vítězství!

Musíte se navzájem podporovat nebo vás čeká zhouba. Mnoho se pokoušelo, ale jen málo uspělo. Odvážíte se zničit Prsten a zvítězit nad vašimi protivníky Sauronem a Sarumanem?

Friends & Foes je prvním rozšířením deskové hry Lord of the Rigs. Rozšíření přináší dvě nové hrací desky - Hůrku a Železný pas. Dále je tu 13 nových karet Legend a 3 karty Gandalfa. Dále se ve hře objeví dva zcela nové aspekty, a to 30 Nepřátel a karty Dovedností postav, které můžete využít jednou za hru.

Budete tak čelit silám zla jako jsou Pavoci z temného hvozdu, orkové, Skřeti, Jeskynní trolové, Vlčí jezdci či Mohylové přízraky.

Průběh hry je stejný jako v základní hře s vyjímkou boje s novými Nepřáteli a možností vyhnutí se některým lokacím. Nové rozšíření přináší do hry více výzev a více možností.

Obsah rozšíření

1 oboustranná deska konfliktu s dvěma dobrodružstvími (Hůrka a Železný pas)

2 nálepky na hlavní herní plán, 5 karet dovedností postav, 3 karty Gandalfa, 8 karet Hůrky a 5 karet Železného pasu, 30 karet Nepřátel a pravidla.

Autor: endymion

Další názvy této společenské hry

  • Herr der Ringe, Der - Die Feinde