Lord of the Rings: Combat Hex Tradeable Miniatures Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 7x (Seznam vlastníků)

Lord of the Rings: Combat Hex Tradeable Miniatures Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Sabertooth Games
Autoři: Ryan Miller
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Figurky

Ahoj, nevim jestli to patří sem, ale zkusim to :-)

Rád bych sehnal nějaké figurky z této hry, buď je koupím nebo můžu nabídnout hráčům mtg nějaké karty. Je mi skoro jedno o jaké figurky se jedná, beru skoro úplně vše, tak se ozvěte, určitě je někdo doma má :-)
16.10.2012 11:42:46

Figurky The Lord of the Rings
Ahoj, mám velikánskou sadu figur - asi více než 100 ks, k tomu kostky, mapy atd. Pokud Tvůj zájem o figurky stále trvá, dej mi vědět, v případě zájmu nafotím a zašlu Ti fotky na e-mail.
Dago

15.11.2013 12:35:04

Dagobert
Ahoj já abych něco taky koupil

16.11.2013 09:48:21 | Upraveno autorem (porovnej)

koupim
dobry den chtěl jsem se zeptat mate ještě figurky The Lord of the Rings: Combat Hex Tradeable Miniatures Game pokud ano mohl by ste poslat foto a za kolik by ste je prodal e-mail je Ch.P.Korb@seznam.cz

24.1.2014 20:49:01

Koupím
Koupím levně nějaké figurky z Basic setu, ale i jiné. Pokud máte a nehrajete, ozvěte se prosím.

17.5.2014 10:51:38

Taky koupím / vyměním figurky
Chápu, že moc lidí už tuto hru nehraje, ale naděje umírá jako poslední. Rád bych posílil svoji armádu kladných postav o chybějící hrdiny či jen řadové vojáky. Musím nutně posílit, bratr mě dává hrozně za uši. Po letech jsme opět začali hrát, domací pravidla všichni proti všem dobíjení Helmova žlebu. Super zábava jen musím nutně posílit, věřím, že mě pomůžete. Budu čekat na zprávu :)

Díky Jenda42

23.6.2015 20:14:06

had

Figurky a mapy
Budu rušit celou svou sbírku vč. všech map co vyšly. Jedná se celkem o cca 100 pěších, 20 jízdních a 3 velké figury, vč. těch nejžádanějších na turnajové hraní.

15.11.2015 09:31:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Crossing Oceans
Crossing Oceans
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas