Loopin Louie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 4 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Hanayama
Korea Boardgames
Milton Bradley
Piatnik
Autoři: Carol Wiseley
Rok vydání: 1992
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pro pobaveni


Vite, ze sveho casu byl pozastaven prodej teto hry v Holandsku, protoze pubertalni vyrostci ji pouzivali, jako chlastaci hru :))
To muselo byt v kanalech radne nab....
23.3.2020 08:55:49

pobavení 0
Mě osobně tahle hračka zklamala. Nevím jak bych musel být ožralý, aby mi to letadýlko shodilo slepičku. Navíc nevím jestli mám vadný kus, ale letadýlko ve svislé poloze při startu nebo i při odražení do svislé polohy, se zasekáva a musím mu pomoci rukou. I materiál, ze kterého to je vyrobeno je takový fórový :(

23.3.2020 10:56:59

Ouhara
sakryš mám to ve wishlistu pro mou 4letou dceru. Trošku jsi mě znejistil :(

23.3.2020 12:48:55

nákup
No mám též 4 letou dceru a s tou to ještě jakštakš jde, ale s tou je problém, že když chce odrazit toho letce tak tu páčku zmáčkne dřív a drží ji třeba delší dobou zmáčklou a pokud někdo takto drží páčku tak ten letec ti není schopný cokoliv srazit, pokud se ti teda náhodou nepovede ho odrazit takovým loopem že ti přistane přímo na slepičce. Nejčastěji se spíš u ní stane, že do té páčky da větší ránu a tím otřesem ta její slepička spadne. Také se stává, že ten žeton slepičky jak padá tak se v tom kurniku nějak zasekne a musíš mu rukou pomoc jinak už nic nepropadne..Dále mám problem u jedné odrážecí páčky, která se horko těžko vrací do původní polohy a to jsem to zkoušel promazat a různě povolit šroubky nakonec jsem tam něco upiloval a zlepšilo se to. Viděl jsem i před měsícem v lidlu nějakou levnější napodobeninu, ale tu jsem netestoval. Jinak ve dvou až třech celkem nuda může se stát že jeden hráč se vubec nedoststává k odpalu. Takže hrajem jen ve 4ech a většinou končíme když jeden dohraje. S dcerou to hraju, že já to hraju poslepu :/

23.3.2020 13:11:39

pro malé děti
je to určitě super, páčka jde nastavit do dvou poloh a tím lze regulovat obtížnost hry... menší děti 4-6 let si hru určitě užívají... pro větší to pak není již o odrážení letadýlka, ale naučíš se pěkně mířit a srážet slepičku soupeři a je z toho parádní škodící hra pro 6-10 let, případně pártyhra pro větší

23.3.2020 13:29:14

iwen
To je pro mě novinka, že lze nastavit páčku do dvou různých poloh. Kdysi sem Loopin Louie měl a nějak sem si toho nevšiml....
Není možné, že to mají jen některé verze ?

23.3.2020 17:57:58

BladeBrown
I tady ve fotkách je verze s nastavitelnou páčkou, jsou tam vidět nastavené dvě na délku a dvě na šířku.
Děti kolem 6 let to fakt baví a žádné technické problémy s hrou nemám. Je třeba, aby si každý přidržoval svoji stodolu na stole (je tam od toho taková plošina) a v pohodě.

23.3.2020 18:57:31

Hrozne zdorbo
Jeste ze jsem koupil jen za kila cca a ne za 5 kil jak jsem puvodne chtel.

Mam stejne problemy popsane nize co se tyce ramena na kterem je letadlo. Dost casto zustane zasekle v poloze ze nic nesrazi a nejde ho ani odpalit.

Navic ve dvou nehratelne. Je to hra pouze pro 4 (mozna 3)

15.4.2020 17:30:37

*jen za 2 kila
...

15.4.2020 17:31:09

Moje zkušenost
je s dvěma kusy téhle srandy a nikdy se nic nezasekávalo a když někdo umí dát ideálně silné ťuknutí do letadla, tak protivník nemá šanci i když je plně střízlivý. Ale je to fakt jen filler.
K počtu hráčů: Čtyři nebo Dva. Tři je špatná volba.

Honza Mamut
*Problém v Katalogu her? Napište mi.*

19.4.2020 01:49:12

MB
Mám verzi od Milton Bradley z roku 2010 a tam se nezasekává nic, jde do toho mlátit vší silou, je to robustně udělané.

19.4.2020 11:34:01

Vybíráme z Bazaru

Studená válka 1945–1989 - insert
Studená válka 1945–1989 - insert
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas