nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Lobotomy: From the Deep

Rozšíření pro hru: Lobotomy
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: undefined
Vydavatelé: Titan Forge Games
Autoři: Maciej Owsianny
Michal Kozak
Michal Marciniak
Sebastian Kozak
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

„V suterénu psychiatrického sanatoria se skrývá pradávné zlo. Příslušníci obojživelné humanoidní rasy tam připravují rituál, aby mohli přivolat své božstvo. Jediní lidé, kteří si uvědomují obrovské nebezpečí, jsou pacienti z Melvillského psychiatrického sanatoria. Jde jen o výplod jejich choré mysli nebo se skutečně velký Dagon chystá zničit realitu?“

From the Deep je velké rozšíření ke hře Lobotomy, které do hry přináší pět nových herních modulů inspirované Cthulhu Mythosem Howarda Phillipse Lovecrafta. V sanatoriu se objevují Prastaří, Dagon a nová postava - Philip Howard.

Nové moduly:

  • Philip HowardPhilip je další postavou, kterou lze použít ve hře bez ohledu na to, zda je použit jiný obsah rozšíření. Hra za Philipa vyžaduje pokročilé znalosti herních pravidel. Tato postava má schopnost převzít kontrolu nad monstry a použít je proti svým nepřátelům.
  • Prastaří: Prastaří jsou novým typem základního monstra. Nemohou být nalezeni na kartách pohybu monster. K objevení figurky Prastarého musí být splněny určité podmínky.
  • Artefakty: Karty artefaktů jsou velmi vzácné odměny, které lze získat během hry. Hráč může kartu artefaktu získat například tím, že porazí Dagona. Modul je použitelný pouze ve spojení s modulem Přivolání Dagona nebo Podzemím.
  • Přivolání Dagona: Tento modul musí být použit dohromady s modulem Prastarých. Vyvolání Dagona nastane ve chvíli, když postava hráče utrpí dvakrát zranění způsobené Prastarým.
  • Podzemí: Tento modul přidává nové herní desky a karty rituálů k mapě v základní hře. Poté, co navštívíte podzemí, si líznete kartu rituálu a vyhodnotíte ji.

Autor: CzechWin