Lobotomy 2: Manhunt

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Lobotomy 2: Manhunt - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Titan Forge Games
Autoři: Sebastian Kozak
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy.

Ahoj. 

Už jste to někdo hráli? Jaké jsou dojmy? 

My máme za sebou 1. scénář a jsme nadšení. Jediná vada na kráse jsou chyby ve scénáři, takže to chce stáhnout errata. Jinak ale mnohem lepší, jak jednička.

28.1.2023 17:50:36

@kubicvak Koukám, že jsi už #Lobotomy 2: Manhunt ohodnotil..:)

Rozepíšeš se, prosím, více s dojmy o hře? Já mám hru už doma, ale jsem ostuda a ještě jsem se k tomu nedostal to zahrát..:D

Díky!

28.5.2023 09:34:38

Ahoj @CzechWin .

Máme zase sebou 5 scénářů z kampaně. Teď jsme chvilku nehráli, ale počítám, že v červnu dohrajeme zbylých 5. Pak bych rád napsal recenzi :-)

Ve zkratce - je to super. TFG si vzali k srdci zpětnou vazbu od hráčů a fakt hru výrazně vylepšili. Zmizely těžkopádné mechaniky z prvního dílu (opotřebování zbraní, páčení dveří) a místo toho přibyly výrazně zábavnější a prvky, jako jsou prášky (reroly kostek) a sběr surovin na vylepšování zbraní.

Ve hře jsou nějaké chyby, ale není jich zase tolik. Bohužel nejvíc jich je v 1. scénáři, tak se nenechte otrávit, vytiskněte errata a uvidíte, že další scénáře jsou lepší. Obtížnost je nastavená docela dobře, většinou jsme vyhráli, ale bylo to o fous.

Ne každému musí vyhovovat herní doba. 1. scénář nám trval 6 hodin, 2. 5 a většina dalších cca 4,5hodiny. Počítán čistý čas bez setupu. To je dost. My to většinou rozdělíme na 2 večery a hru mezitím necháme rozloženou na stole.

 

29.5.2023 12:37:07

@kubicvak Díky za první dojmy! Tak to rád slyším, že je hra méně těžkopádná..:) Já ještě čekám, až mi dorazí všechny figurky z první edice, abych to měl komplet a přes léto hurá na to..=)

29.5.2023 13:51:07

Vybíráme z Bazaru

San Juan (Second Edition)
San Juan (Second Edition)
Akt. cena: 699 Kč
Končí za: 15 hodin

Offcanvas