Living Planet - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Lumberjacks Studio
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak ako? Už niekomu dorazila, nebodaj to hral? Zatiaľ čo som pozeral/čítal, tak pocity sú viac než pozitívne, čo ma však znepokojuje je snowball effect a to to, že ak hráča niečo zareže (napr. aj on sám), ťažko sa z toho dostane a už sa len prizerá a trápi.
13.12.2019 08:50:08

Dojmy
Me zatim neprisel ani tracking, ani nevim o nikom ze znamych, ze by mu hra uz prisla. Takze se o dojmy bohuzel zatim nepodelim :(

13.12.2019 09:26:45

ks

najhorsi kickstarter ever! ak by sa to dalo, tak by som to zrusil

13.12.2019 10:45:49

ks

najhorsi kickstarter ever! ak by sa to dalo, tak by som to zrusil

13.12.2019 10:45:52

Hehe
Až tak zlý že si to napísal 2x. :) Ináč súhlas, ja len dúfam že aspon hra bude za niečo stať. Ten SAGS a kocky to predĺžili o rok :D

13.12.2019 10:48:19

Chimera
Zas takova hruza to neni. Komunikujou pravidelne a o vsem sme informovany. To ze se holt zmenil majitel a vyvojar pridal navrch jeste infinity mode... s tim sem ok.
Ale uz by to mohlo opravdu prijit :). Jinak porad neverim v existenci :D

______________________________________________________________
3D tisk: inserty, blbiny, vlastně cokoliv.
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/koutek-kutilu-5/3d-tisk-insertu-21039/

13.12.2019 10:50:47

...
Je to katastrofické řízení KS...skoro půl roku bez jediné informace. Další rok zmatené mlžné informace....já jsme jen věřil, že Boelinger si neudělá ostudu a hra opravdu přijde.

Z backstory jsem pochopil, že Boelinger tuto hru vymyslel už dříve,ale tolik v ní nevěřil, aby si ji rovnou vydal pod svou hlavičkou, tak ji dal cizímu studiu, ať udělají kampaň na KS.

Kampaň byla úspěšnější, než čekal. Rozsah nakonec přerostl mladé ambiciozní studio Lumberjack a Boelinger se pod úspěchem rozhodl hru vrátit pod svá křídla a dát ji patřičnou péči.

Paradox je, že to byl můj první KS a byl jsem z něj nadšený a aktivně jsem se účastnil i komunikace....nakonec mi přijde asi jako poslední ze všech ostatních, co jsem za ty uplynulé 2 roky podpořil :D

Hra se hodně proměnila po grafické stránce...jsem z toho zklamaný, Boelinger změnil tu nehostinnou krajinu planety na cirkusácký kolotoč ve stylu Archipelago, aby to bylo líbivé masové většině....řada komponent je dosti nesourodá graficky, ale přidaný obsah Boelingera s modifikací hry se mi moc líbí a stále si myslím, že i přes grafickou stránku to bude dobrá, možná až nadprůměrná, hra.

13.12.2019 11:43:42

Tak jaka je samotna hra? Je to pecka, po ktere ma cenu jit?

25.3.2020 10:37:48

Vybíráme z Bazaru

Keep the heroes out!
Keep the heroes out!
Akt. cena: 1325 Kč
Končí za: 2 hodiny

Offcanvas