Letters from Whitechapel

xxxxxxxxoo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

Letters from Whitechapel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Devir
Fantasy Flight Games
Galakta
Giochi Uniti
Nexus
Autoři: Gabriele Mari
Gianluca Santopietro
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Představení hry

Máme tu představení hry na nejvyšší úrovni, aneb díky Drakkenstrikeovi!

http://www.youtube.com/watch?v=bng_AYhz4vA&feature=feedu
23.3.2011 17:18:15

hra
Neshlédnul jsem to celý, ale přijde mi to jak vymakanej Fantom Staré Prahy :))

23.3.2011 17:22:53 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx

Odulin
tyhle hry zeru, mam Draculu, Nuns on the Run a tohle musim mit taky. Jsem takovy deduktivni otesanek :-)

23.3.2011 17:59:26

video
Teď jsem to dokoukal, až na ty falické figurky detektivů to vypadá naprosto parádně!

23.3.2011 21:16:16

rbx

Sydo
uz jsem si to objednal. Tech drevenych figurek je mi take lito, ale pres to se prenesu. Moc se mi libi ten system, kdy se Jack musi po kazde vrazde vracet do sveho ukrytu. Tim padem uz je pohyb po mape cileny a ne jako v Draculovi, kde jen bezcilne zdrhas. Vyborne oziveni zabehnuteho schematu.

23.3.2011 21:53:18

mě zaujalo to...
že by to mohlo být lépe hratelné ve 2 než Dracula, který mě ve dvou nebavil. To hraní za všechny lovce bylo pro mě otravné, zdlouhavé a nudné.

23.3.2011 22:09:40

Dotaz
Kdyby jste to měli porovnat se Nuns on the run, co vypadá lépe? Klášter mi připadá trošku jednodušší a zábavnější.

23.3.2011 22:10:27

rbx

Stepan
klaster bude o dost jednodussi. Uz kvulu predem danym cilum kazde ze stran. A mrnsi mapa tez udela sve. Nuns jsou za 20-30 minut odehrane, tady to vidim na delsi dobu. Me se ale moc libi ta mapa Londyna a pak ta skvela zastena pro Jacka, aby nemusel ocima bloudit po hernim planu a pritom mel skvely prehled.

23.3.2011 22:33:57

...
vypadá to moc pěkně... vzhledem k tomu, že Fantoma jsem měl rád, asi si pořídím časem i tohle...

24.3.2011 01:45:52

jeje
kukal jsem na to už v Essenu jak to hráli u jednoho stolu a téma mě velmi zajímá. Pokud bude hratelná hra i ve dvou lidech tak super.

24.3.2011 07:58:02

zajímavé
Na tuhle hru bych si i počkal, jen vzhledem uvedenému datu vydání v záhlaví se jí zřejmě nedočkají ani děti, dětí mých dětí :D

24.3.2011 10:08:25

hra ve dvou
četl jsem pár příspěvků na BGG a prý je to "jak dělané" pro 2 hráče. Zřejmě hraní za všechny policisty nebude takový opruz jako hrát za všechny lovce ve FoD. Navíc je to language independent. Takže to jde do wish-listu a mám chuť podívat se znovu na From Hell s Deppem :)

24.3.2011 10:41:56

rbx

Rachmael
cetl jsi asi neco neaktualniho, protoze uz vysla. Pravda, taky jsem to cekal driv, kdyz ji hrali v Essenu 2009, ale Nexus je Nexus.

edit: aha, uz to vidim! Nezeru maso, nechapu vtip :-) Pardon :-))

24.3.2011 10:43:37 | Upraveno autorem (porovnej)

rbx
Rachmael narážel na překlep u roku vydání tady na ZH u hlavičky hry :). Ale taky jsem chvíli hledal a nechápal :)

EDIT: tak už to vidíš...:)

24.3.2011 10:45:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Radši si přečti komiks podle kterého to je natočené.Film je ve srovnání s tím docela děs běs.

24.3.2011 10:47:15

D.N.A
já komiksy nečtu a From Hell je podle mě super film a navíc mám rád Deppa :)

24.3.2011 10:51:02

to Beholder
Film je dobrý, komiks je nezapomenutelný. Takže asi tak :-)

24.3.2011 12:15:33

přidám se k chvále komiksu
je to absolutní pecka. Vskutku grafický román. Jeden z mých nejoblíbenějších.

a hra nevypadá špatně, někdy bych ji rozhodně zkusil.

24.3.2011 12:29:04

ale jo
já vám věřím, ale komiks je už specifikum (ne pro každého), něco jako třeba opera nebo koncert vážné hudby. Takže mě přesvědčovat, že komiks je lepší než film, je celkem zbytečné, protože já komiksy nečtu :). A je to jako bych vás dejme tomu já fanoušek opery přesvědčoval že opera From Hell je daleko lepší než film, když vy na operu nechodíte :))

24.3.2011 12:33:13

rbx

kandelabr
ja na ten komix koukal, tlusta bichle s cernobilymi obrazky, je to ono?

24.3.2011 14:30:00

to rbx
Jo, to je přesně ono. Vyhraď si tak dvě odpoledne na přečtení, je toho hodně.
Komiks vyšel i česky ve spolupráci BBArtu a Crwe pod názvem "Z pekla". Stojí 690 Kč.

24.3.2011 17:37:49

rbx

Kadaver
kdyz ja mam radeji barvu, takovy Spawn, tam se mi libila kresna. myslim ze to byl Simon Bisley, ale nejsem si jisty. Ale to sem nepatri :-)

Koukali jste na to video? Ja jsem na to natesen cim dal vic. Je tam perfektne resene ty zmensujici se Jackovy sance. Kazdy vecer dostava specialni zetony pohybu a X zetonu svych potencialnich obeti. tento pocet se s kazdou ze ctyr vrazednych noci zmensuje a v poslednim kole uz ma na vyber pouze jednu obet. Je to logicke, cim vic vrazd, tim vice stop a tim blize je Scotland Yard k jeho dopadeni. V kazdem kole pak ma dve sance na prepadenis ve obeti a podle toho, kdy se rozhodne, tim vice pak ma tahu na navrt do sveho ukrytu. Jenze tim hur se bude ke sve obeti dostavat, protoze zeny na ulicich nestoji, ale pohybuji se smerem kam chteji policiste.

Atmosfera, ze by se dala krajet jak mlha nad rakosnickovym rybnikem.

24.3.2011 17:45:15

nadšení
Musím říct, že po shlédnutí videa jsem natěšený jako blázen, jenže pak musím vzít do úvahy i to, že hra vychází ze stejného systému jako pro mě nemastný-neslaný Scotland Yard a také Fury of Dracula, ze kterého jsem (sice po jednom zahrání, ale se zkušenými hráči na Zatroconu) trošku rozpačitý.

Tedy hru bych si velice rád zahrál, ale asi s jinou skupinou, než se kterou hraji běžně.

Takovéto pocity mě doslova ničí, něco vidím, moc bych to chtěl, ale neměl bych to s kým hrát (resp. hrát s někým, kdo by mi po hře neřekl - byla to nuda). Takže se obávám, že stejně jako Fury of Dracula, stejně jako Mystery Train i tuhle hru budu jenom okukovat.

24.3.2011 18:05:43

rbx

hike
jenze tato hra ma se zminovanymi spolecny jen ten tajny pohyb. Zbytek jsou sama vylepseni. Hideout, do ktereho se musi vracet, neustale zmensujici se sance na mord i navrat.
Dracula planuje svuj pohyb kartama, na ktere mu neustale nekdo cumi. U Scotland Yardu zase musis vydrzet zdrhat X kol a policajti maji omezene moznosti prepravy. Tady je ten system daleko promakanejsi. Neni to z hlediska Jacka jen bezcilne bloudeni po mape. Pravda, z hlediska vysetrovatelu je to podobnejsi.

24.3.2011 18:20:11

Beholder
Je to škoda že komiks nečteš,ale naprosto to chápu.Mě třeba na operu nikdo nedostane a taky je to určitě škoda.Znám dokonce dost lidí kteří komiks číst nedokážou. Ne že by nechtěly ale prostě si nějak v hlavě neumí srovnat ten text a obrázky a hlavně si jaksi nedokážou představit co se děje mezi jednotlivýma obrázkama.Komiks funguje tak trochu zvláštně.

24.3.2011 19:20:07

D.N.A
ještě to teda upřesním aby nevznikly nějaké podivnosti :). Fanoušek opery nejsem, byl to jen příklad. A komiksy jsem kdysi nějaké četl a nemám problém s jejich porozuměním. Nic proti komiksům nemám, jen se prostě nedá věnovat všemu.

24.3.2011 19:32:07

Vybíráme z Bazaru

Kōhaku
Kōhaku
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas