Legie: Sibiřská cesta

xxxxxxxxxo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Legie: Sibiřská cesta - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: 1. světová válka
Herní kategorie: desková hra, karetní hra, strategická, intriky, válečná, RPG
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Rolling Group
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Novinky, update?

Pátral jsem, jak se od podpoření hry na HitHit daří vývoji, a hle… Nic jsem nedohledal. 

25.7.2022 16:38:30

@Ahedov 

 

Co já vím, tak mají discord. Přihlášku (odkaz) najdeš tady http://www.legiongame.cz/ 

-------------------------------
Deskoherní inkvizitor

Laureát Brahmíního Vemene 2018

25.7.2022 17:22:23

Vzhledem k tomu, že pozvánka na discord je neplatná, a již přes 15 měsíců není na stránkách hry ani zmínka o průběhu výroby, nebál bych se označit tuto hru za mrtvou.

25.7.2022 20:08:57

Tak jsem se ptal a přispěvatelům posílali zrovna minulý týden email s updatem…..

-------------------------------
Deskoherní inkvizitor

Laureát Brahmíního Vemene 2018

25.7.2022 20:32:23

at patrám jak patram nic mi nepřišlo 

Jeff

26.7.2022 02:50:56

Pro info 9.9.2022 došlo tohle (a poslední maily předtím byly 19.7.2022 a 24.2.2022)

"Vážení přátelé,

máme pro vás jeden z posledních přehledů o vývoji kolem hry, než vám hru předáme. Smlouva s vydavatelem je podepsaná, všechny podklady předané a probíhají poslední testy a úpravy rozvržení grafiky pro tisk a výrobu ve velkém množství.

Do teď jsme museli mlčet, ale nyní už vám můžeme s velkou radostí oznámit, že spolupracujeme s vydavatelstvím Albi. Ve spolupráci s ním jsme hru dotáhli, potestovali, obohatili o nové prvky a čeká jí výrazně širší distribuce než bychom my dokázali zařídit.
Hru si můžete zahrát přes víkend na Albi Game Days, ale to hlavní je, že po víkendu vás čeká oficiální propagace, dopracování webu a už nyní si můžete objednávat krabice.

Moc si vážíme toho, že jste nám pomohli vykopnout projekt který se nakonec dočká vydání ve velkém nákladu. Hra by měla vyjít nejpozději v únoru 2023. Bohužel, tiskárny jsou od covidu velmi v problémech a situace se spíše zhoršuje a to vše dost protahuje. Dělali jsme všechno pro to, abychom stihli zimní trhy, ale nepovedlo se.

V tuto chvíli se také přiblížil čas, kdy budeme objednávat zvlášť krabice hry pro vás, první podporovatele kteří hru vůbec umožnili. 

Prosíme vás proto o vyplnění tohoto formuláře, dle kterého budeme řešit dopravu hry pro přispěvatele kteří si již připlatili za dopravu."

4.12.2022 22:43:54

Taky na hru docela netrpělivě čekám. Musím říct, že informací v době od ukončení kampaně bylo dost málo, už jsem s vydáním a dodáním moc nepočítal.

I když teď jsem projel web Albi a mezi připravovanými hrami jsem tedy Legii nenašel. Na to, že by měla vyjít za cca 2-3 měsíce…

No uvidíme, snad vše dopadne a budeme moct hrát :-)

5.12.2022 06:22:58

Hra mě zaujala už jenom proto že praděda byl u Legii. Vzhledem k tomu že bych to neměl s kým hrát, tak by mě zajímalo jestli náhodou nebude mít nějaký solo mod.

5.12.2022 09:52:21

Cus. Nemate nekdo info jak to vypada? Na to, ze by to melo vyjit kazdou chvili, tak je vsude ticho. Stranka hry neexistuje a Albi nikde nic nema. Diky

3.2.2023 11:24:51 | Upraveno autorem (porovnej)

Nedávno vyšel únorový update, tak ho sem hodím:

Drazí podporovatelé,

uběhl zas nějaký čas a my pro Vás máme další krátkou aktualizaci toho, jak na tom s hrou jsme.

A ta aktualizace není bohužel taková, v jakou jsme my i vy doufali. Hra bohužel stále není ve finální verzi. Na jejím dokončení stále Albi intenzivně pracuje, aby hra byla co nejlepší a dostala se k vám ve své nejlepší možné verzi. A to bohužel trvá, ale pevně věříme a doufáme, že veškerá extra práce kterou hra dostává bude stát za to. Pro Vás to bohužel znamená, že hru dostanete později, než jsme psali v minulém e-mailu, za což se omlouváme.

Vážíme se Vaší vytrvalé podpory a opravdu nás mrzí veškeré protahy, věřte nám že i my chceme, aby byla hra hotová a abychom Vám ji mohli co nejdříve poslat. Upřímně doufáme, že to pochopíte a že Vaše podpora ještě chvíli vydrží. Už to snad nebude dlouho.

Tým Legie: Sibiřská cesta

3.2.2023 12:23:41

Taky mě mrzí ticho po pěšině, nicméně v aktualizovaném plánu Albi k 1. 7. jsou Legionáři zmínění na Listopad 2023, tak snad.

17.7.2023 10:17:50

Vydání hry Legie opět posunuto a na první čtvrtletí roku 2024. Info od Albi:

https://www.facebook.com/100063916331365/posts/pfbid0CsuCugSDc6jqRahuw34f8LVnkuuWTqm8YWzqobXzZbUhWmFdTZHKuB14ftK7SFY2l/?app=fbl

17.9.2023 16:45:50

Vybíráme z Bazaru

ROOT The Marauder Expansion (Kickstarter)
ROOT The Marauder Expansion (Kickstarter)
Akt. cena: 1290 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas