Legend of the Five Rings: The Card Game

xxxxxxxxxo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Legend of the Five Rings: The Card Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy, Horror, Středověk, Zombie
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České Budějovice

Hraje někdo v Českých Budějovicích a okolí? Jsme momentálně 2 a rádi bychom rozšířili naše řady :)
1.11.2019 14:50:23

Turnaj

Vážení přátelé, kamarádi, fanoušci a členové klanu Škorpiona. V sobotu 15.2. (den po Valentýnu, takže mi nic nosit nemusíte) budeme mít v Café Kolíbka(Praha) pohodové hraní.

K dispozici budou ceny ze Škorpion Celebration kitu a Open play kitu. Výborný oběd stejně jako minule k dispozici + nápoje (každý účastník si hradí sám). Začínáme od 11:00 a jedeme na 4 či 6 kol (dle dohody na místě). S sebou budu mít i Battle for Rokugan.

Hrajeme dle standardních turnajových pravidel a dle dokumentu "Imperial Law". Vstupné 130 Kč (pokud nás bude hodně, může být nižší). Všechny produkty legální. Proxy akceptujeme jen v barvách a čitelné.

První dvě místa fasují čupr podložku se Škorpionem. Prvních 8 hráčů Support of Scorpion/Stronghold v plnobarevném provedení a pak takové ty čupr karty kolem pro všechny účastníky.

Budu se na vás těšit :)

www.rokugan.cz

17.1.2020 11:35:26

L5R ČB
Ahoj, já v ČB hraju spolu s kamarádem, tak dej klidně vědět, rádi bychom se utkali i s jinými hráči ;-)

10.2.2020 09:30:17

Vybíráme z Bazaru

Neanderthal: Lovci mamutů
Neanderthal: Lovci mamutů
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas