Legacy of Yu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: není
Vydavatelé: Garphill Games
Autoři: Shem Phillips
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ vydání

Ohlásila Tlama, jestli bude nebo nebude překládát?

23.3.2023 23:24:41

@Kaptainoob Ano, Tlamagames hru vydají.

 

 

24.3.2023 05:45:40

@Tomoko To vážne? Aj povedali kedy cca prosím? :-O Toto je prekvapenie

24.3.2023 07:02:40

@QuinterX V průběhu kampaně na hru to zaznělo (zatím neoficiálně) na fórech a v nějakých videích. Čeština, jako potvrzený lokalizační jazyk pro retail, je navíc uvedená přímo na stránkách kampaně na Kickstarteru v sekci Other languages. Předpokládané datum vydání však zatím neznám. ;-)

24.3.2023 07:58:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@Tomoko  moc ďakujem 🙂 V deskovkách som ešte nový, tak sa moc neorientujem v oblasti “zdrojov”. Tak budem čakať na ofiko oznámenie. Hra mi dosť pripomína Hadrianuv Val (miesto zdi riešiš mosty). 

24.3.2023 08:08:47

@Tomoko @QuinterX Já mám naopak informaci, že hru v CZ vydat nechtějí. Řešil to s nimi nějakým způsobem @Bartyx v době, kdy probíhala kampaň.

Třeba se ale něco změnilo, přeci jen …..

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

24.3.2023 08:09:45

@Tomoko @speett Na Kickstartery takto + uvidíme, kto to bude robiť, ak to bude robiť. 

Other language versions will also be produced on a similar schedule, but are not available through this Kickstarter campaign. This includes German, Polish, Hungarian, Czech, Spanish, Chinese, Thai, Japanese, Korean, and more. If you would prefer one of these languages, you will need to wait for the retail release in your country.

24.3.2023 08:15:33

@speett Pokud mystifikuji, tak se moc omlouvám. Vycházel jsem hlavně z toho textu, který tu pode mnou postoval @QuinterX a během kampaně se o tom dost šuškalo. Ten pochází z oficiálních stránek kampaně, tak snad je to správně. Takže je možné, že to u nás nakonec vydá jiný vydavatel? Sám jsem zvědav. :-)

24.3.2023 09:14:06

@Tomoko v pohode, ak nič nie je potvrdené oficiálne, stále vedieme iba diskusiu. Každopádne si dal pozitiívnu informáciu, pretože je tu šanca, že to bude niekto prekladať…

24.3.2023 10:31:57

@QuinterX Taky v to pevně věřím a doufám. ;-) I když nejsem žádný sólo hráč, tak toto mě opravdu láká a určitě bych si to rád v budoucnu pořídil.

24.3.2023 11:56:34 | Upraveno autorem (porovnej)

@Tomoko Plne súhlasím s tebou 🖐️.  Ani ja nie som veľký sólo hráč, ale zase, keď sa doma manželke nič nechce, tak si rád zahrám niečo sólo 🙂 A dosť mi to pripomína Hadrianuv Val, ktorý je naprosto skvelý.

24.3.2023 13:56:35 | Upraveno autorem (porovnej)

@QuinterX @Tomoko 
Údajně to tam vydavatel napsal ještě předtím, než s Tlamou podepsali smlouvu. Na tu nakonec nedošlo, protože si Tlama nemyslela, že by to mělo úspěch. Já jsem to napadl na svém streamu a tvrdil jsem tam, že nám Tlama zatajuje vydání a záměrně mystifikuje, ale Mirek Tlamicha mi pak volal a potvrdil, že se vydání zatím nechystá. Došlo k souhře nešťastných okolností a i já jsem se pak omluvil za to, že jsem šířil tuhle informaci. Nicméně Mirek taky naznačil, že pokud bude správná doba, hra klidně ještě vyjít může.

 

____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

24.3.2023 18:51:07

@Bartyx i ty jeden mystifikátor! 🤣

24.3.2023 19:56:06

Za mě pozitivní informace, že to Tlama nezavrhla. Hadrianův val jsem bral primárně kvůli sólu (a myslím, že nejsem jediný), takže tohle by byla pro mě jasná koupě.

26.3.2023 13:15:36

Vypadá to, že hra je jazykově nezávislá nebo se pletu?

26.3.2023 14:00:22

To asi joo, ale nejspíš tam bude nějaká kniha příběhů nebo karty kampaně nebo něco podobného. 

26.3.2023 15:14:15

No, ve hře má být Story Book (1 knížka) a Story Deck (71 karet), takže angličtiny tam zřejmě bude dost. Za mě je to velká škoda, hry od Garphil se dle mého dobře prodávají a místo pro takové příběhové hry tu je :-) Je to vidět třeba na zájmu o Spící Bohy, což hodně lidí bude hrát taky jen sólo.

27.3.2023 09:41:23

Neviete niekto, ci sa k tomuto nieco zmenilo? Poobzerat sa po EN verzii alebo to ma v plane niekto lokalizovat, nech mozem podporit? 

1.10.2023 19:35:58

Vybíráme z Bazaru

Prodám Intriky
Prodám Intriky
Akt. cena: 299 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas