Le Havre - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Lookout Games
MindOK
Ystari Games
Autoři: Uwe Rosenberg
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

On-line verze hry a ceske karty

Na strankach BoardGameGeeku (http://www.boardgamegeek.com/filepage/42763) se objevila Java verze hry LeHavre. Chtel bych poprosit, nektereho z majitelu ceske verze deskove hry LeHavre, zda-li by nenaskenovaly ceske karty a neupravili by je pro pocitacovou verzi teto hry. Vydani PC verze hry je zcela ZDARMA a se souhlasem autora. V pripade, ze se najde nekdo, kdo bude chtit karty pro PC hru vytvorit, upozornuji jen kontaktujte autora a vydavatele zda s tim souhlasi (jen pro poradek - z postoje Uweho bych usoudil, ze je to jen formalita).

A proc to neudelam ja? Protoze Le Havre nemam, mam Agricolu a do dalsi podobne hry se mi nechce investovat :).
2.6.2009 12:46:39

Nikdo nemate zajem?
Zadna reakce? Nikoho nelaka zahrat si Le Havre po netu v cestine?

3.6.2009 14:28:15

Net
Le Havre je skvělá hra. Hraju ji (však jsem taky pro Mindok dělal korekturu pravidel), ale hrát ji na počítači mne teda vůbec neláká. Vlastně jakákoliv deskovka mne na počítači neláká.

3.6.2009 15:03:21

reakce
no o těch co by měli le havre už v češtině ještě tolik nebude.

3.6.2009 15:13:10

To Kren
na jednu stranu te chapu. Taky radsi hraju s lidma "z oci do oci", ale kdyz se nemuzem delsi dobu s kamaradama sejit a neco zahrat nazivo tak je tohle dobra alternativa.

3.6.2009 15:46:41

2 kubis
Nejvetsi kouzlo deskovek, je ale stejne je hrat na stole. Jesli je LeHavre podobny (rozsahem, kartama, atd.) jako Agricola tak by me asi taky tolik nelakalo ho hrat online. Zkousel jsem obcas hrat neco na brettspieltweltu, ale moc jsem u toho nevydrzel.

4.6.2009 00:09:12

Vasek
Na jednu stranu mas pravdu. On-line hrani neni takovej odvaz, ale vyhoda LeHavre a Agricoly je, ze si je clovek muze zahrat i jako soliter... Takze nez se rozkladat s hracim planem, vsema tema komponnetikama a pak to vsechno zase uklizet, rad si to misto toho dam na PC. Uznavam clovek to nebude hrat kdovijak casto, ale zkratka, kdyz tu ta moznost je a kdyby se nekomu chtelo proc to neudelat do CZ.

8.6.2009 08:22:45

byl by jeste zajem o naskenovany karty?
pokud ano, muzu je postupne naskenovat, ale musel by je pak nekdo v nejakym programu orezat-bohuzel nemam ted cas se s tim vsim piplat, takze bych skenovat vic karet na jednu a4...
jinak zahrat si to jako deskovku je sice supr, ale kdyz ma clovek malo casu, je to prijemny si dat jednu particku bez vytahovani vseho z krabice;)

26.12.2009 23:12:55

Java verze Le Havre
Tady jsem vám uploadnul verzi s kartama lodí a budov v češtině, přeložené je to přímo v obrázcích (png), karty jsem neskenoval, poněvadž hru nemám... snad se bude líbit...

29.12.2009 13:09:16

no, a tady je to teda uploadnuté :-)
http://rapidshare.com/files/327446675/Le_Havre_CZ.zip

29.12.2009 13:09:34

Ngwath

online hra
Ahoj, zkoušeli jsme přes hamachi zahrát Le Havre online verzi, ale i když jsme připojeni na hamachi a vidíme se tam, po zadání "join game" se už v clientovi Le Havre nevidíme. Nemá někdo radu? Zkoušeli jsme dávat navzájem IP adresy do clienta, i blank to nechat, pořád nic, jsme tam každý sám. Díky za pomoc

19.6.2010 20:12:36

Proti počítači?
Neexistuje nějaká možnost tuto hru hrát proti počítačem řízeným hráčům? (tak jako například u hry San Juan?) Nedaří se mi připojit, abych hrál s jinými, ani na jednom počítači to nejde víckrát spustit, a samotného mne to už nebaví... (spolupařmeni si LeHavre bohužel neoblíbili a staví ho za Agricolu, což mne štve, protože u mne je to naopak... i když obě hry patří mezi to nejlepší, co kdy bylo stvořeno...)

12.1.2011 16:10:42

Al

JLeHavre
Nedalo mi to a k Savagerovým českým kartám jsem si přeložil i texty ve hře JLeHavre.
Je do (zatím) poslední verze Classes_2011-02-06.zip, někomu se to může hodit, třeba i pro snadnější pochopení mechanismů hry.

http://www.uloz.to/12491264/jlehavre-lang-cz-rar

12.1.2012 14:10:30

Savager
Mohl bych poprosit o znovunahrání přeložených obrázků? - odkaz na rapidshare již není platný... :(

13.1.2012 17:56:44

Al

České karty pro JLeHavre
Ano, tady to je:

http://www.uloz.to/12522786/jlehavre-cards-cz-rar

13.1.2012 18:03:26

Vybíráme z Bazaru

My Little Scythe CZ (šampioni jablečného královs.)
My Little Scythe CZ (šampioni jablečného královs.)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas