Námitka  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 75 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé: Fox in the Box
Rock Manor Games
Autoři: Mike Gnade
Samuel Bailey
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad

Nemáte někdo info, jestli jí bude někdo překládat do CZ? Tohle vypadá na parádní hru pro mou přítelkyni, ale nerada hraje EN hry (když to není coop).
29.10.2020 09:57:02


ako mohli by sa nejaky ti CZ distributory chytit takychto chutoviek viac.hlavne tych co ponukaju v malom baleni vela muziky.hlavne ako lawyer up co viacmenej ponuka system na nove pokracovania.
viem ze ich kupili asmodee a hra by mala ist do retailu v juni za cca 40 eur.

15.4.2021 09:42:57

To Asmodee byl aprílový žert:-)

15.4.2021 10:25:50

Tohle mě hrozně láká.

15.4.2021 15:48:07

Fox in the Box informovalo že vydá česky 

______________________
admin česky vydaných her ZH
hráč a drobný sběratel
tvůrce FB, Insta. a YouTube stránek POD VÍKEM

19.5.2021 23:53:14

MN

Nějaké nové info by nebylo pls? Díky.

7.3.2024 17:43:46

Také mě ubíjí ten informační klid. Bylo to oznámeno snad před třemi lety a od té doby nic. Jakože děláme na tom…

* * * * *
Board games klub, Trenčín

7.3.2024 18:15:11

Loni v červenci jsem se na ptal veřejně na Facebooku a tady je odpověď od Davida Hanáčka @IN
----
My jsme původně uzavřeli licenci na vydání Lawyer Up přímo s autorem hry, ale než jsme stihli hru vydat (čekali jsme na anglický reprint) podstoupil autor práva na licencování třetí společnosti. Nová smlouva se podařila konečně uzavřít cca před měsícem s tím, že vydáme verzi hry tzv. Season 1, což je základní hra a dvě původně samostatné expanze v jedné krabici. Výroba by mohla začít na podzim.
---
Nevím jestli se jim to trošku nezpozdilo, protože přece jenom teď dělají na dost velkých projektech, ale věřím, že to letos vyjde.

  

7.3.2024 18:53:05

IN

Informovali jsme ted aktualne na nasem discordu. Do konce brezna chceme odevzdat finalni data. Pak vyroba a doprava. Konec prazdnin je realny. 

----------------------
Majitel liščí krabice

7.3.2024 20:13:18

Vybíráme z Bazaru

Podezřelí - MacGuffinova aféra (promo případ)
Podezřelí - MacGuffinova aféra (promo případ)
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas