nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Last Night on Earth: Hero Pack 1

Rozšíření pro hru: Last Night on Earth: The Zombie Game
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Flying Frog Productions
Autoři: Jason C. Hill
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Toto rozšíření hry Last Night on Earth: The Zombie Game obsahuje:

  • 4 figurky a 4 desky nových hrdinů
  • 1 nový scénář
  • 5 nových karet do balíčku hrdinů
  • 5 nových karet do balíčku zombií

Nový hrdinové

Nově tak můžete kosit zombie s mladou zmalovanou rebelkou Jade, která má bojovou kostku navíc, pokud je na stejném poli jiný "strange" hrdina a nemůže být zraněna při hodu dvou stejných čísel.

Uprchlí trestanec Victor je tak trošku násilnický typ a tak si hází extra kostkou za každou zbraň nablízko. Ale není to úplně týmový hráč, ostatním nevěří a tak nemůže dostávat od jiných hrdinů předměty.

Investigativní novinářka Stacy se díky své chorobné zvědavosti dokáže pohybovat budovami, které zabraly zombie. Navíc si bere kartu pokaždé, když skončí pohyb v jámě zombií.

Profesor chemie Goddard  je schopný pomocí své znalosti chemie vždy vyrobit světlo a oheň, což z něj dělá ideálního demoličního experta.

Nový scénář

V novém scénáři The Hunt for Survivors začínáte s náklaďákem uprostřed městečka a máte 16 tahů na to, abyste prohledali šest náhodně vybraných budov. V nich můžete najít buď nového hrdinu, nového Zombie hrdinu nebo obyvatele. Pak je třeba zachráněné obyvatele naskládat do náklaďáku a rychle pryč.

Nové karty

Z nových karet se namátkou můžeme těšit na dalekonosnou loveckou pušku, nebo francouzák, kterým se dají zombie krásně umlátit, ale hlavně umožňuje odstraňování dlouhodobých škodlivých efektů. Ani zombie ale nepříjdou zkrátka a tak mohou ve svůj prospěch využít třeba vymknutí kotníku některého méně šikovného hrdiny.

Autor: Eyron

Vybíráme z aukcí

Predam hru Únikovka - R.U.R
Predam hru Únikovka - R.U.R
Akt. cena: 9 €
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>