La Famiglia: The Great Mafia War

xxxxxxxxxo hodnoceno 6x (Seznam vlastníků)

La Famiglia: The Great Mafia War - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 4
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Současnost, Mafie
Herní kategorie: strategická, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Capstone Games
Feuerland Spiele
Autoři: Maximilian Maria Thiel
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak co, jaké jsou dojmy z této hry?;) Má někdo nějaké pocity z herní partie?

Hru již mám doma, ale ještě jsem se nedostal k zahrání..:)

8.5.2023 12:59:16

Taktiež ju mám doma, ale stále hľadám hernú partiu :D combat to má veľmi zaujímavý, tak sa na to teším. Dám vedieť pokiaľ si ju zahrám skôr než ty 😃

8.5.2023 14:02:29

@CzechWin klidně zahraju ☺

Hrál jsem to jednou. Ikdyž ty pravidla vypadaly složitěji, tak po prvním kole už každý věděl. Líbí se mi jak to na tu Sicílii napasovali. Přijde mi, že se tam nehraje na obranu, jen útok. Ty kostičky a area control nabádají k podobnosti s Shogunem, a i bych to za Shogun vyměnil. Artově taky super v jednom duchu. Jediný bol, že je to čistě pro čtyři.

9.5.2023 09:55:39

Tak jsem měl možnost hru tento víkend zahrát..:) Velmi se mi líbí nápad, že můžeš svými auty najet do jiné oblasti, kde se můžeš odpálit a zničit tak většinu protihráčových mafiánů. Toto je opravdu silně tematické.

Přes počáteční porodní bolesti s pochopením pravidel jsme se dokázali shodnout na všech nejasnostech, které jsme společně vyřešili. Je to vybalancovanější area-control, než je Scarface 1920, který má někdy problém s balancem jednotlivých efektů.

První hra nám trvala bezmála čtyři hodiny, ale věřím, že po dalších hrách bude herní doba shodná s tou uváděnou na krabici..:)

Velmi originální, nechám si ji ve sbírce, ale na lokalizaci do češtiny to za mne není..;)

25.5.2023 13:22:36

Vybíráme z Bazaru

Vikings Gone Wild s rozšířeními
Vikings Gone Wild s rozšířeními
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas