Kyvadlo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: budovatelská, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Travis Jones
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

České vydání

Albi vydá česky ještě letos, ve stejnou dobu jako originál.
2.7.2020 10:06:48

Kyvadlo
Bylo oznámeno že CZ vydání bude mít název "Kyvadlo" viz https://www.facebook.com/moderni.hry/posts/10163859808355249

2.7.2020 14:36:18

Konečně
Tak se mi zdá, že po dlouhé době vyjde něco originálního a zajímavého. Jsem zvědav na další informace a těším se až vyzkouším.

2.7.2020 21:17:54

Konecne

Aby to nedopadlo ako s tapestry :).

2.7.2020 23:30:44

JAHMANSVK
Vždyť Tapestry má na geeku skvělé hodnocení. Máš nějaké informace o prodejnosti české verze?

3.7.2020 04:46:27

Havelock
Myslel som skôr tu kontroverziu a patche hry po dvoch mesiacoch, takú hru si neprosim, kde si po dvoch mesiacoch budem tlacit opravné niečo. Tak isto to prezentovanie hry dopredu a očakávania hracov. Ale tomu ja jamey očividne teraz vyhne. Tapestry buď miluješ alebo nenavidiš :)

3.7.2020 10:23:24 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMANsvk
Takových her, ke kterým se ladí erraty nebo pak třeba rozšířením hratelnost už bylo, a ještě víc jich je, kde už to je vydavateli dodatečně jedno a neřeší to, takže v tom problém nevidím ostatně sám autor psal, že budou sbírat výsledky her přes online formulář a případně ještě ladit, některé věci se v testingu prostě stoprocentně vychytat nedají. Problém bude spíš fakt, že někteří od toho čekali něco víc podobného klasické Civilizaci, ale jinak si nemyslím že by si hra vedla nějak vyloženě zle a letošní rozšíření to IMHO celé ještě trošku posune a doladí, alespoň ta rozšíření u Stonemaier fungují co mám zkušenost velmi dobře.

3.7.2020 10:36:13 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMANsvk
A zrovna já mám k Tapestry neutrální postoj :D Klidně si ji zahraju, pokud mě někdo vyzve, ale sám si na ni dost možná nevzpomenu :)

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

3.7.2020 11:01:23

Havelock
z discordu, kde padl dotaz na lokalizaci rozšíření Tapestry odpověď od Davida: V češtině je to velkej otazník - ta hra si vede asi lépe než si spousta lidí myslí (nebo jak to na začátku vypadalo), ale takovej hit jako Gloomhaven, Scythe, nebo TWOM to není.

Jinak IMHO je Tapestry úplně v pohodě eurovka a s těma balancema ani nehraju. Jediné jsem si říkal, že Alchemisty ze hry vyhodím, jsou úplně k hovnu a nikdo si je stejně nebere :)
___
redaktor Deskofobie

3.7.2020 11:04:35

Froggery
Je kopu takych hier, to je fakt, ale ja to na hrach nemam rad vobec, doma nemam ani jednu hru, ktora by bola nejako upravovana po vydani co sa tyka mechanizmov alebo balansu hry. Az na scythe kde by si dve frakcie nemali brat urcite hracske dosky, ale to je taka vec, ze nemusis v hre nic menit co sa tyka tlace. A keby by som velmi chcel taku hru lebo je dobra, tak pockam na druhe vydanie kde budu dane zmeny uz zapracovane a bude to vyzerat ako finalny produkt. Je to asi take psychologické :).

3.7.2020 11:11:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Kyvadlo
Tiež som na to zvedavý. Na pohľad vyzerá pekne ako Tapestry :-) Dúfam, že to nebude iba podobne priemerná hra.
Priznám sa, že úplne nerozumiem tomu výbornému hodnoteniu na BGG.

3.7.2020 13:25:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Pulsar 2849
Pulsar 2849
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas