Krosmaster Arena

xxxxxxoooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Krosmaster Arena - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Abysse Corp.
Ankama
Galápagos Jogos
Ghenos Games
Japanime Games
Pegasus Spiele
Autoři: Murat Célébi
Nicolas Degouy
TOT
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Objednávka z ankhama shop

Ahoj, sehnal jsem krosmaster junior za pár šupů ve francouzštině. Šestiletému synovi se to líbí. Díval jsem se jak hru rozšířit a nezbankrotovat a narazil jsem na tohle https://www.ankama-shop.com/en/krosmaster/2096-set-of-24-blind-boxes-krosmaster-season-2-spanish-version.html aneb 24 boosterů za 24 Euro, všech 18 comonů a 6 rér z 12. Je to tedy španělsky ale pokud jsem pochopil správně stejně jsou na těch kartách jen názvy schopností, které stejně musím vědět co znamenají, resp kartičky jdou na netu najít. Sehnat to v Aj s rozumným poštovným je prakticky nemožné. Poštovné je za 16 Euro v jednom, při dvou boxech asi 18 Euro roste to pomalu. Pokud byste někdo měli zájem se přidat s druhým booster boxem, tak nejlépe Brno, případně napůl zásilkovna. Jsou tam i nějaká proma po 2 , 7 Euro. Díval jsem se na jejich facebook a v minulém roce měli výprodeje opakovaně, nevím přesně na co přesně ale největší slevy měly na obrázcích a byla tam vždycky třeba jedna velká hra a pak blbosti. Takže pokud mně někdo nevyvede z omylu tak nemá moc smysl čekat na další akci, že by třeba takhle měli celý box 2 a 3 edice současně. Jsou tam i podložky pod myš, třeba 60*30 cm za 200 Kč https://www.ankama-shop.com/en/home/2305-dofus-giant-map-of-world-of-twelve-mouse-pad.html

Pokud víte kde schrastit něco takového za rozumné peníze tak napovězte, brouzdal jsem ebay, amazon, německé eshopy, obskurní francouzské a italské eshopy, ta hra je prostě drahá.

Pokud vás tam něco zaujalo a chcete se přidat tak neváhejte, ten booster box už byl dnes vyprodaný pak to tam zas nahodili, těžko říci jak dlouho to vydrží. Někde jsem zachytil, že tak akce je maxdo 17. ale těžko říci.

Pokud ten eshop někdo sledujete pravidelně tak napovězte.
Pak je tam ještě třeba preorder na nový krosmaster blast za 45 Euro, což by měla být zrychlená jiná verze hry.
14.2.2020 12:23:12

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace - City domes
Mars: Teraformace - City domes
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas