Krosmaster Arena

xxxxxxoooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Krosmaster Arena - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Abysse Corp.
Ankama
Galápagos Jogos
Ghenos Games
Japanime Games
Pegasus Spiele
Autoři: Murat Célébi
Nicolas Degouy
TOT
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy - obecný pokec o hře

Ahoj,
Zajímali by mě vaše zkušenosti s touto hrou a názory na ni + na její již početná rozšíření. Jaké kombinace postaviček preferujete, oblíbené triky, komba, kouzla, vylepšení, taktika boje, prostě vše co má jakýkoliv vztah k této nádherně vypadající hře :)
7.4.2014 20:09:03

Vizuál
Hrál jsem jednou, takže hratelnost nelze tak úplně posoudit, nicméně, tahle hra je jednoznačně nejhezčí z těch, co jsem kdy viděl.

16.4.2014 11:44:05

kde hrát
Ahoj, chci se zepat, je možnost si jí v Praze (třeba nějaké deskárně) zahrát a nebo na nějakém festivalu, např. FF?

10.6.2014 15:05:20

Tomy
dá se hrát online na netu

10.6.2014 15:16:53

ok227
To jsem zkousel, ale neni prece nad deskovku. Ale diky :)

11.6.2014 08:33:05

vyzkoušení
v tomovkách si ji určitě můžeš vyzkoušet.

11.6.2014 10:07:04

Hrani v Praze
Ahoj,

jednak ja byvam casto v Tomovych hrach a tuhle hru rad zahraji (momentalne nemam soupere :). Mam nahrano relativne dost na webu a k dispozici mam vetsinu toho co vyslo.
Hra me prekvapuje tim jak pres svou jednoduchost lze najit ruzne strategie a "komba".

Muj oblibeny tym
Ally McZeal(ze zkusenosti mi prijde schopnost leceni v tymu zasadnu, Ally ma dokonce plosne leceni)
Anna Tommy je fajn diky jejim "teleportovaci" schopnostem. Zvysuje mobilitu tymu a dokaze soupere prekvapit.
Bad Aboum a jeho bomby dokazi potrapit. Ztrata jedne akce muze znamenat i o utok mene! Zejmene kdyz so podari ve vybuch chytnout vice charateru.
Posledni charakter do tymu doplnim dle chuti. Vetsinou nekdo rychly ktery zbira kama penize.

11.6.2014 11:11:20

Aktuálnost
Hraje někdo ještě hru? Vyplatí se jí případně koupit? :-) hodně se mi líbí, stejně jako PC verze.

27.1.2016 18:20:15

Vybíráme z Bazaru

Rafter Five
Rafter Five
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas