Kronika zločinu

xxxxxxxxoo hodnoceno 145x (Seznam vlastníků)

Kronika zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Cicurel
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

3. pripad: Jadro moci - chybajuca postava ? SPOILERS!

Ahojte,

ako ste sa prepracovali k odpovedi na otazku Kdo poskytuje Organizaci M citliva data ?
na nete (aj v rieseni) sme nasli odpoved ze je to sekretarka/asistentka v MI5 (Cynthia Cullum), ale my sme tam taku postavu nemali...
skusil som scenar odohrat este raz a ist inym postupom a znovu som na danu postavu nenarazil, ako je to mozne ? ked pridem prvy raz do ich budovy tak text pise sice o osobnej asistentke ale bez mena a cisla, danu lokaciu som navstivil viac krat ale nikdy som tam na nu nenarazil, co treba spravit aby sa tam objavila ? alebo sa objavuje v inej lokacii ? alebo sa stratila v preklade ? pripadne pri nejakom update?

Este sme ciastocne nespravne (lokacia P-sklad da nejake body) odpovedali kde sa schovava Kevin Doyle, spravna odpoved je Whitechapel ale neprisli sme k tej lokacii, ako sa to da dopatrat ?

dik
L.
28.9.2019 22:34:29

Odpověď
Ahoj,

asistentka se mi objevila hned při první návštěvě. Kevina jsme našli po tom, co jsme se vojandy zeptali na vojáka hned po vraždě. Vyklopila, že se bavil s postavou 19 (ta byla ve skladu a měla románek s Kevinem a indkou středního věku (asistentka).

25.12.2019 00:48:10

Vybíráme z Bazaru

Orbis
Orbis
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 14 hodin

Offcanvas