Kronika zločinu

xxxxxxxxoo hodnoceno 151x (Seznam vlastníků)

Kronika zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Cicurel
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

mh

„Zmizení pana Lafflera“ - fanouškovský scénář

Ahoj, detektivové.

Vytvořil jsem fanouškovský scénář pro tuto hru. Je kompletně v češtině (jiný jazyk není - pokud by byl někdo ochoten to přeložit do angličtiny, ozvěte se, prosím).
Scénář otestován zatím ve dvou skupinách - jedna uspěla (čtyři hvězdičky z pěti), druhá neuspěla (neodhalila pachatele).

Scénář dávám k dispozici k veřejnému betatestu. Kdo budete mít zájem, stáhněte si ho z níže uvedeného odkazu. Berte na vědomí, že se jedná o betatest a zatím nemusí všechno všude správně fungovat.

Budu rád, když se o své dojmy (pozitivní i negativní) podělíte v diskuzi. Jenom poprosím, aby váš příspěvek neobsahoval spoilery. V takovém případě mi napište soukromou zprávu.

Děkuji a přeji příjemnou zábavu.
mh

Odkaz:
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/kronika-zlocinu-7845/k-stazeni/zmizeni-pana-lafflera-fanouskovsky-scenar-10516/

*** 2.4.2020: Verze 1.0, soubor uložen zde na ZH (viz odkaz) ***
*** 1.9.2019: Nová verze 0.9.4, další drobné úpravy. ***

***************************************************
Klasifikace (nástřel):
***************************************************
Obtížnost: střední až těžká
Doba hry: cca 90 minut (hrubý odhad)
PEGI: 12
- obsahuje prvky násilí (pouze ve vyprávění, nikoliv explicitně při prohledávání)
- může nahánět strach nebo děsit malé děti (ale asi opravdu jen hodně citlivé povahy)
- NEOBSAHUJE erotické scény
- NEOBSAHUJE vulgární mluvu
***************************************************
4.8.2019 20:01:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Doporučený vek
Ahoj určite to otestujem ikeď neviem kedy Predsa sú len prázdniny
Prosím jedna otázočka: je tento scenár hratelny i s nedospelakmi? Pýtam sa či to mám hrať sám či s mladými (12 a 15r)

4.8.2019 21:23:02

XY

Technická pomoc

Mám radost, že už vznikl první fanouškovský scénář v češtině.
Rád si ho zahraju, ale potřeboval bych poradit, jak ho dostanu do aplikace hry.
Nejprve jsem ten soubor stáhl do PC. A pak kabelem do telefonu, ale tam se mi nezobrazuje. Když otevřu v aplikaci nastavení a dám otevřít komunitní scénář, nabízí mi to složky obrázky, videa, zvuk a stahování. Ale v žádné složce se mi nezobrazí:-( Do jakého složky v telefonu ho mám vložit aby šel v aplikaci otevřít?

Děkuji za radu.

4.8.2019 22:07:17

mh

icinko: Doporučený věk
Tak těžko říct. Není tam erotika, je to trochu s hororovým nádechem, ale myslím nic, co by nezvládly dnešní starší děti. Takže bych to asi tipnul na 12+ (15 let určitě bez problému).

4.8.2019 22:45:52

mh

XY: Technická pomoc
Tak za prvé ten soubor musí mít příponu ".communityscenario". Celý název souboru je "laffler.0.9.2.communityscenario".

Já ho umístím do adresáře "Stažené soubory" a ve hře se mi normálně nabídne ke spuštění a i spustí.
Problém bude nejspíš na tvém telefonu. Možná nemá aplikace "Chronicles of Crime" povolený přístup k souborovému systému. Máš Androidí telefon, nebo iPhone? U iPhone jsem četl, že je potřeba si to poslat jako přílohu do mailu a z něj to pak klepnutím otevřít. U Androidu můžou být problémy s novějšími verzemi, já mám Android 7.0. a u aplikace mám oprávnění "Fotoaparát" a "Úložiště".

EDIT: Anebo z aplikace koukáš do jiného adresáře. Máš paměťovou kartu? Nemáš to nahrané prostě jinde, než to z aplikace hledáš?

EDIT 2: Ještě mě napadlo, že možná může být problém ve viditelnosti souborů nahraných z PC - některé novější Androidy s tím mohou mít z bezpečnostních důvodů problém. Zkus ten odkaz stáhnout přímo z mobilu (přes prohlížeč). Pak už by neměl být problém s jeho viditelností.

4.8.2019 22:53:44 | Upraveno autorem (porovnej)

První pokusy
Vyzkoušeno třikrát a třikrát prohra, jednou dokonce zasek s časem. Možná má chyba, to teď nedokážu odhadnout. Rád bych jednou scénář dohrál, teď už ho nemůžu ani cítit. Dokonce jsem narazil i na nějaké bugy, ale doufám, že po nějaké pauze ho dokážu dohrát. Každopádně jsem velmi rád za první český scénář. Jen ho dopilovat ????
Hail to the king

8.8.2019 19:52:57

Super
Tak paráda první česká vlaštovka, moc se těším určitě vyzkoušíme!

9.8.2019 09:20:18

mh

První pokusy od CZHermese
Dnes jsme probírali Hermesovy zkušenosti a vznikla z toho nová verze 0.9.3 (nový odkaz v úvodním příspěvku). I když to nebylo nic fatálního, přesto si radši stáhněte a zahrejte tuto verzi.

9.8.2019 20:51:55

Vybíráme z Bazaru

Svět Divů + promo
Svět Divů + promo
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas