Kronika zločinu

xxxxxxxxoo hodnoceno 146x (Seznam vlastníků)

Kronika zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, intriky
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: David Cicurel
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

"White Collar in Red"

Do 3.5. volně ke hraní extra scénář "White Collar in Red"

Dobrá duše v domovher.cz
17.4.2020 15:10:00

koumes731
vdaka za info, scenar sme vcera odohral a pacil sa nam :)

mam 2 pripomienky, samozrejme spoilery

:SPOILERS:

1. je zaujimave ze pachatel ma naviedol na svoju komplicku tym ze mi povedal ze zbran patri jej rodine, je to cudne a nedava to zmysel preco by upriamoval na nu pozornost ked sa snazili zakamuflovat stopy spolu

2. mali sme 1 set-back neprijemny, videli sme na mieste cinu ze je kamera, tak sme scanovali ostatna elektronika (ci nieco take) co bolo nespravne, tato kamera ale bola pod oznacenim fotoaparaty/fotografie (alebo nieco take) co sme zistili ovela neskor, pricom to bol jeden z najdolezitejsich dokazov...

predpokladam ze to vzniklo prekladom kedy pod anglickym "camera" sa nachadza fotoaparat aj kamera :-/ toto sa zial moze stat aj pri inych pripadoch a inych vyznamoch slov ako je v prelozenych kartickach, co je skoda

3.5.2020 09:23:29 | Upraveno autorem (porovnej)

mh

luboc
Ad 2. Byli jsme na tom úplně stejně. Taky jsme pouliční kameru hledali pod "ostatní elektronikou". Ale beru to jako svoji chybu, protože to prostě je opravdu spíš "fotografie a fotoaparáty". Ztratili jsme tím asi nějaký herní (i skutečný) čas, ale i tak se nám povedlo získat 5 hvězdiček (97 ze 100).

Ad 1. Jak už jsem psal ve své recenzi, tuto hru je potřeba brát spíš jako deduktivní než detektivní. To znamená vydedukovat z indicií, které ve hře získáte, jak to bylo doopravdy. Takže občas se pachatelé chovají nelogicky, resp. říkají věci, které by v reálu určitě neřekli, a to v zájmu toho, aby hráči získali nějaký chybějící dílek skládačky. Mně to nijak zásadně nevadí, beru to jako moderní formu hádanky "zebra".

3.5.2020 10:38:21

Vybíráme z Bazaru

Frostpunk + Zoceleni mrazem CZ
Frostpunk + Zoceleni mrazem CZ
Akt. cena: 85 €
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas