Kronika panství

xxxxxxxxoo hodnoceno 141x (Seznam vlastníků)

Kronika panství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Inka Brand
Markus Brand
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

první kolo

Není mi zcela jasné jak probíhá rozebírání kostek vlivu. Hrajeme s přítelkyní ve dvojici a v návodu je napsáno, že konec kola je po rozebrání všech kostek. Ve dvou lidech, ale nemáme šanci kostky vybrat s naším počtem figurek. To se pak figurky vrací zpět na statek a jede se jako "druhé" kolo v rozebírání kostek vlivu? Je někde na netu i nějaký podrobnější návod nebo gameplay video?
28.12.2012 17:18:24

divoch
kostky rozebiras i bez polozeni figurky - napr. u Sklizne jen vezmes kostku a sklidis obili, pokud mas clovika na farme. Tak samo "mnozici" akce nevyzaduje polozeni figurky, pouze si vezmes kostku z policka a presunes si do "aktivnich" clenu rodiny novou figurku s co nejnizsim cislem.
Figurky pokladas na policka remeslnych dilen, na cestovani, do radnice a do kostela (tam do sacku) a ani pri techto akcich figurku nemusis polozit vzdycky - nekdy jen napr. cestujes do dalsiho mesta, nebo vyrabis naradi jiz existujicim remeslnikem.
Snad je to ted jasnejsi :)

28.12.2012 18:17:27 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Děkuji za vysvětlení. Po čtyřech hodinách hledání na netu jsem našel konečně i video s návodem jak hrát. Je to video v angličtině, ale kdyby se někdo chtěl podívat tak tady je:

https://www.youtube.com/watch?v=5PkXSo3n2sI

je to tam docela pěkně vysvětlené.

28.12.2012 18:45:17

Vybíráme z Bazaru

Fallout inserty Feldherr na základ a rozšíření
Fallout inserty Feldherr na základ a rozšíření
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas