Kronika panství

xxxxxxxxoo hodnoceno 141x (Seznam vlastníků)

Kronika panství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Inka Brand
Markus Brand
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nálepky

Je to spíš taková kritická poznámka, než příspěvek do diskuze. Zajímalo by mě, který třeskutě inteligentní člověk přišel s nápadem, že se na postavičky budou lepit nálepky s čísly. Po cca hodině a půl nimrání a přelepování (aby to bylo samozřejmě rovně) 118 pidinálepeček na 59 pajduláčků (včetně rozšíření, heeeč) jsem z toho málem lezl po zdi. A tak se, spíš řečnicky, ptám. Nebylo by náhodou lepší ta čísla vytisknout, vyleptat, vyrýt? Jestli mi někdo budete psát, že je to kvůli těm mnichům, tak vás virtuálně bacím. A to si tu ještě někdo pochvaloval, že jsou tam náhradní nálepky navíc. Že bychom tam třeba ještě lepili obličejíčky, ne? Jestli na něco takového ještě narazím, udělám tam 1-4 puntíky fixou a bude! :-)
5.2.2017 02:15:26

.
mně dává smysl, proč tam jsou, punítíky fixou ti rozhodně nikdo dělat nebrání, otázka je, jak to pak hezky bude vypadat. Ono i Osadníky si můžeš zahrát s kusy papíru, na kterých bude napsáno "dřevo", "ovce", atd.
A vytisknout/vyrýt by asi bylo lepší, ale asi náročnější nebo dražší, jinak nevím, proč by to neudělali rovnou ;)

5.2.2017 02:58:51

Nic proti panáčkům
Nezpochybňuju panáčky, zvířátka atd. Jen si říkám, že když už tam jsou, mohla by na nich být rovnou ta čísla. Nevyrábím deskovky a nikdy jsem nedělal do tisku, ale myslím si, že v dnešní době fakt není problém dát to do nějaké mašiny a natisknout tam to číslo.

5.2.2017 14:23:29

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Vampire Counts: Skeletons
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas