Kronika panství

xxxxxxxxoo hodnoceno 141x (Seznam vlastníků)

Kronika panství - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Inka Brand
Markus Brand
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je ve dvou hráčích?

Jak je hra hratelná ve dvou hráčích? Je výrazně ochuzena o nějaký prvek? Díky za info.
12.11.2012 21:34:04

ahoj stano
Hral jsem ji uz parkrat ve dvou a je to tak normalne jako hry, ktere se daji hrat "i" ve dvou (tzn. primarne ve vice).
Cili: je to mnohem strategictejsi a mene nahodne (kdy ti muzou sebrat ostatni hraci tri nejlepsi akce nebo jen jednu nejlepsi, udela to rozdil). Navic kdyz ti druhy treba ujede v kostele, tak uz nema smysl to dohanet, porad jsou to jen dva body za kolo a na dohnani ztraty treba tri panacku by ses moc nadrel, blokovat mu kostky je v tuhle situaci uz zbytecne, stejne mu casem bude muset nekdo umrit.

Hra ve dvou podle me vic podporuje situace, kdy kazdy jede na jinou cestu k vitezstvi, navzajem si zas tak nelezou do zeli (a zbytecne neberou akce, ktere pro ne nemaji takovy uzitek - napr. cestovani) a na konci zjisti, kdo to spocital lip.
Je tam ruzna uprava pro hru dvou, tri i ctyr hracu v rozlozeni kostek na planu.
Je to kazdopadne prijemne svizne a da se to tim padem odehrat s prijemnym pocitem i bez velkeho pocitani.

Jeste bych asi zminil, ze pokud jeden z hracu zacne brzo obetovavat rodinu do kroniky, docela to nuti i druheho delat to same, protoze kronika je jednak mensi a jednak body, ktere vezmes druhemu, pridas sobe narozdil od hry vice hracu, kdy u eurovek principielne utokem na ciziho oslabujes sebe a cil, zatimco ostatni hraci vam utikaji.

12.11.2012 22:16:19

ve dvou
jeste nekdo nejake postrehy na hru ve dvou?

9.10.2013 19:11:53

dobrý a ba mě to
vše co napsal Kew podpořím a přijde mi, že ve dvou je kronika opravdu důležitá.

9.10.2013 19:18:48

Taky hrajeme
....většinou ve dvou hráčích a je to v poho hratelný. Nic dlouhého, žádná velká řežba, každý si tak jede víceméně po svém. Nejvíce u nás adi vázne obchod, ikdyž zrovna tam se dá docela bodů nahnat. Jinak co napsal Kew, je naprostá pravda.

9.10.2013 20:04:23

Vybíráme z Bazaru

Parky + rozšíření Po setmění
Parky + rozšíření Po setmění
Akt. cena: 1050 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas