Konec věků - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Action Phase Games
Indie Boards & Cards
Portal Games
Autoři: Kevin Riley
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Startovní zásoby

Jen by mě zajímalo, jak budujete své startovní zásoby karet. Respektive jde o devět sad balíčků, z kterých se posléze nakupují karty do decku. Máte nějakou vypimpenou kombinaci, nebo používáte karty pro náhodnou volbu? Pokud jste vymysleli něco jako nejlepší kombinaci, můžete se o ni podělit?

6.5.2022 10:41:36

Používám náhodně, pomocí aplikace z google play :  “Aeon's End Assistant”  si zvolím náhodnej výběr a podle toho hraju. Je to rychlejší než míchat random karty.

Každopádně pokud chce člověk silnou nabídku tak Nefrit a Síla mysli by tam neměli chybět.

22.8.2022 14:45:18

Používám tenhle randomizer s volbou balanced market

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RHDpf00g7AHPV2_8etMNbg3bWehUfJ2IIWht9g5dQnQ/edit#gid=2116009448

 

22.8.2022 14:54:21

A nejaky konkretni tip na “specializovanou” sadu startovaci zasoby? Skoda ze v pravidlech tyhle balicky nikdo nezpracoval, jsou tam jen ty dva “hodne energie” a “niceni balicku”. Chapu, ze je to vlastne fuk a i nahodny vyber je validni, ale konkretne vytazene karty s urcitym umyslem jsou zajimavejsi. Nemam jeste nahrano tolik, abych si karty dokazal predpripravit s urcitym zamerenim.

14.2.2023 08:58:26

Já si myslím, že tyhle 2 startovní zásoby stačí. Já hraju náhodně a když ani na 3x nevyhraju tak si balíček stavím sám. Právě to zkoumání jak vytvořit nabídku trhu mě dost baví, a hned ju můžu zkusit ve hře. Jinak za cca 50 her za mě jsou top karty “Vír v lahvi, Mágův talisman, Nefrit, Mlžný safír a z kouzel je to dost situační. Pokud nemáš léčení bude se hodit “Krádež esence”, proti Chytinove královně je super “Dotek lávy”. Top 2 silný kouzla na poškození “Síla mysli a Klenba chaosu”. Ale právě to, že si postavím svůj trh a hned ho jdu zkusit mě baví.

14.2.2023 18:11:01

Jen podotknu, že součástí 6 promo karet, co vydali Rexíci, jsou i 3 oboustranné karty na přípravu zásoby. Tj. 6 nějak předdefinovaných sad. 

Nejsou tam konkrétní karty, ale doporučení typu Kouzlo s cenou 3, Kouzlo s cenou větší než 5 atd. 

Zatím nemám tolik nahráno, abych mohl ohodnotit, jak moc je to dobré/vyvážené. Ale řídím se tím :) 

28.5.2023 17:08:13

Někdy náhodně, někdy si vymazlím svoje. Mám rád +/- tuto kombinaci (možná spletu názvy karet, tak upřesňuju):

 

  • nefrit (2 étery)
  • diamantový klastr (2 étery + další dva při zahrání dvou; skvěle se to kombí buď když koupím dva, anebo společně s jedním kouzlem, viz níže)
  • clouded sapphire (3 étery + náboj energie)
  • bottled vortex (zničit tuto kartu + až dvě další)
  • druhá relikvie je mi vcelku jednu (nejčastěji buď levnější otevírání trhliny nebo heal útočiště)
  • kouzlo za 3 étery (spectral echo, které navíc umožní zničit další kartu)
  • Arcane Nexus (za 7 éterů, umožňuje na ruku vrátit zahraný drahokam - viz výše diamantový klastr; pokud si koupím dva a rozdělím je, mám de facto permanentní přísun 6 éterů)
  • další tři kouzla spíš situačně / dle nálady (typicky lávu proti královně, rád beru to kouzlo, co přidává bonusy za otevřené trhliny, pokud hraju s někým, kdo je rychle otevře; docela rád mám taky to kouzlo, které dává 3 damage + lze odložit kartu a léčit). 

29.5.2023 09:47:42

Vybíráme z Bazaru

Neta tanka deluxe ks edicia
Neta tanka deluxe ks edicia
Akt. cena: 50 €
Končí za: 7 dnů

Offcanvas