Koncept - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 12
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Repos Production
Autoři: Alain Rivollet
Gaëtan Beaujannot
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraní ve dvou hráčích?

Dá se to hrát dobře ve dvou hráčích a je to zábavné?
17.2.2015 08:29:02

Dva hráči
Já bych řekl, že jo. :) Hraji to doma se ženo ucelkem často. Samoztřejmě si nehrajeme na bodování, ale to ani ve více lidech.

Prostě jeden naznačuje, druhý hádá.

17.2.2015 08:37:54

dva ...
hrajeme na tři minuty jeden. kdo uhodne ... dva bodíky, kdo dává ... jeden bodík. Ve dvou nás to baví. Někdy i více než v partě.

17.2.2015 12:02:20

k petrinovi
Chápu tě správně? Jako že jedno hádání trvá 3 minuty, stopujete to. Jeden hádá, jeden sestavuje. Dva body získá, ten kdo hádá, když uhodne, pokud neuhodne, tak bod získává sestavující?

17.2.2015 14:47:07

hraníček..... ty jsi ale...
bystrý chlapec. :o), mně to přijde taky jako barák.Neber to osobně. Zrovna jsem v dobrém rozmaru, bo jsem uvítězil hru.
Ano, chápeš to správně. Přesýpací hodiny, nebo stopky na mobilu. Je to docela fajn. Limit hrajeme ale i ve větším počtu lidí.

17.2.2015 16:21:30

hraníček...
Aha. Malá změna. neuhádneš ... nikdo nic. Dobře napovíš .... uhádneš .... 1 bod napovídač, 2 body hádač. Po bodu navíc dáváme za těžší slova. Předem neřekneš jaké barvy ... obtížnosti to slovo,,,,slovosled je. Hele .... tady se meze nekladou. Co vymyslíš, většinou mírně někdo druhý upraví hned u stolu a je z toho slušná zábava.

17.2.2015 16:25:28

Vybíráme z Bazaru

BioShock Infinite: The Siege of Columbia
BioShock Infinite: The Siege of Columbia
Akt. cena: 1099 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas