Kombo Afrika - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Loris Games, s. r. o.
Autoři: Ondrej Sova
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Velikost karet

Jako obvykle mi zbývalo objednat zboží za asi 250 Kč, abych nemusel platit poštovné a tak tentokrát padla volba na Kombo Afrika. Ale v nedávné recenzi od Anet jsem zaznamenal zmínku o tom, že karty mívají po pár hrách tendenci se ošoupat. Našel jsem si proto obaly 69x69 mm, ale potřeboval bych vědět, jestli se mi tam karty vejdou, nebo jestli v nich naopak nebudou plavat? Mohla by nějaká dobrá duše napsat, jaká je velikost karet v Kombo Afrika?

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.
20.8.2020 21:09:34

MalcolmReynolds
Karta má rozměr přesně 60x60, na což jsem právě nic vhodného nedokázala najít. Proto jsem to vyřešila tak, že jsem si koupila obaly Sapphire Fuchsia, které mají kratší rozměr 61, a zakrátila jsem je odlamovacím nožem. Není to sice nejelegantnější řešení, ale lepší jsem nevymyslela :).

Anet

21.8.2020 17:45:25

Anet
Děkuju za odpověď. Já jsem se nakonec rozhodl, že to nejspíš daruju spoluhráči, takže bude na něm, jak si to vyřeší ;-)

OT - Jinak super recenze. Dost jsi mě navnadila na hru, která by se jinak vůbec nevyskytla na mém radaru.

---
Zarytý odpůrce figurek, který zastává názor, že hromada plastu ze špatné hry dobrou hru nikdy neudělá.

21.8.2020 18:00:32

Vybíráme z Bazaru

Štvanice
Štvanice
Akt. cena: 30 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas