Kingsburg - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: budovatelská, intriky
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Stratelibri
Autoři: Andrea Chiarvesio
Luca Iennaco
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zaujala a chtěl bych o ní vědět víc.

Této hře se dařilo unikat mé pozornosti až do doby, kdy Zeus zveřejnil info o jejím chystaném rozšíření. Tak jsem se podíval i na základní hru a na první pohled vypadá zajímavě. Graficky je velice pěkně zpracovaná. Herní systém vypadá rovněž zajímavě. Pravidla v čj jsou k dispozici na těchto stránkách, takže nic nebrání tomu, zařadit tuto hru mezi potencionální adepty na pořízení. Jen by to chtělo nějaké informace od hráčů, kteří s touto hrou mají zkušenosti. Najde se někdo, kdo se podělí o svůj názor na tuto hru?
Díky
17.4.2009 10:48:38

Hammer
Ja jsem na to jen koukal, ale dalo by se to zkusit na BSW, je to tam poměrně nově.

17.4.2009 10:54:06

aneken
opět pro mě bohužel: ich frštehe nicht :(

17.4.2009 11:07:31

To The Hammer
Ahoj, toho se neboj!! Já taky neumím a hraji..V profilu si zvolíš že chceš všude AJ a jedeš..:D A pak stačí znát jen pravidla a není v tom problém..Hraji tak Dobu Kamennou a Halali..
( Vím, psal jsem že DK mě nezaujala ale dávám ji ještě šanci!:D )

17.4.2009 11:43:19

hraj
Na hraj.cz máš v aktuálních deskovinkách něco o hře a jak se hraje ... vypadá to zajímavě, nechám si jí poslat :-)

17.4.2009 11:57:54

to hammer
a i když nešprechtíš tak si ji můžeš stáhnou myslím že je na stránkách svet-deskových-her ke stažení. Teda já jsem si ji kdysy někde stáhnul a myslím že to bylo tam. Může vás to hrát i více nebo proti AI navíc je tam v options i možnost hrát s těma žetonama armády co mají být v rozšíření.
Mě se to líbí moc. Mám to na notesu a když někam cestuje tak si zahraju. Pokud to nenajdeš tam kde jsem říkla tak bych ti to poslal.

17.4.2009 13:04:27

Hammer
Pravidla mas tu na strankach;) Pak to jde hrat bez problemu, nemcine se muzes vyhnout tim, ze si tam das anglictinu a vystacis si se slovicky join a start game;) Sup odvazne do toho;)

17.4.2009 13:19:34

:)
Asi bych se toho fakt neměl bát, jak budu mít volnější chvilku, tak se na to kouknu:)
už jsem se sice párkrát pokoušel vyzkoušet nějakou deskovku na PC, ale zatím bez úspěchu, asi jsem příliš velké nejen kladivo, ale i jelito :)

to paladin:pokusím se to najít, a kdyby se to nepovedlo, tak se ozvu

17.4.2009 13:31:22

jsem vedle jak ta jedle
to paladin: je to tam jak říkáš, jen mi to píše, že stránku nelze zobrazit, tak nevím, jestli je chyba u mě na PC nebo kde.

Zkoušel jsem i to BSW, ale nějak jsem to nedal :( Jo, není jak to mít doma na stole, tam to zvládám líp:)

17.4.2009 19:51:42

vecer
az budu uu komplu tak to nekam nahodim

18.4.2009 21:05:08

jsem to našel jinde
http://mitglied.lycos.de/thunderfall/

19.4.2009 13:55:47

zklamani
Docela jsem se na tuto hru tesil, ale musim rict, ze zklamala. Ve ctyrech jsme to hrali neco pres dve hodiny a jediny, co celou dobu delate je, ze propocitavate ruzny kombinace, co muzou z kostek poskladat souperi a co vy. A ze by me zrovna bavilo dve hodiny v kuse jen pocitat, to se rict neda. Maly minus vidim taky v budovach. Musi se stavet postupne a po par hrach mate ohrany vsechny kombinace. Pokud bych ji mel jeste nekdy hrat na stole, tak maximalne ve trech lidech. Cim vic, tim hur. Na pocitaci si ji sem tam zahraju, pac to zabere asi 15min. Doporucuju zahrat nejdriv aspon 10 her na pocitaci a pak teprv kupovat.

19.4.2009 17:10:48

Mám doma, takže půjčím
My ji máme doma, tak ji kdyžtak k Vám někdy vezmu a můžeme vyzkoušet ;) Jinak mě se teda líbí strašně moc :)

5.8.2011 12:56:20

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions sbírka (ENG)
Marvel Champions sbírka (ENG)
Akt. cena: 12000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas