KeyForge: Call of the Archons

xxxxxxxxxo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

KeyForge: Call of the Archons - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Garfield
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Datum vydání v ČR

Tuší někdo, kdy se k jednotlivým balíčkům Keyforge bude teda vlastně dát dostat? Někde se pořádal pre-launch, ale po něm už moc balíčků na prodej není. Někde hlásí naskladnění údajně ke konci týdne. Někde až v lednu příštího roku.

Je nějaký problém s dodávkami, nebo české obchody jen Keyforge nepokládají za extra výdělečný projekt a s nějakým sháněním a naskladňováním proto nespěchají?
13.11.2018 10:52:27

datum vydania
ahoj, nemam nejake zakulisne info ale na forach a v kuloaroch rezonuje datum 15.11. O naskladneni v CR ani v SK neviem.
O dostupnostiach na jednotlivych obchodoch sa musis asi informovat v danych obchodoch.
Podla oficialnej stranky fantasyflightgames uz je stav hry v "shipping", takze ten datum moze byt realny.

https://www.fantasyflightgames.com/en/upcoming/


14.11.2018 09:38:03

Vydání

15.11. je oficiální release. Ale třeba fantasy obchodě uvádí dodání až někdy po novém roce.

14.11.2018 10:58:37

sajmonSVK
Jo jo, 15.11. je ofiko vydání, ale jen v zahraničí. U nás, co vím, je to právě takový divoký.

FantasyObchod, jak už tu zaznělo, hlásí, že to bude mít až po novém roce.

Domovher, tuším, prý do konce týdne ale jen ve velmi omezeném množství.

Chvilku jsem to tusim videl i na Svether, nebo Tabletop, ale tam už to není k dohledání. A neznámou zůstává i Mephit a Svetdeskovychher.

14.11.2018 11:47:13 | Upraveno autorem (porovnej)

amazon
osobně nevidím důvod, proč to neobjednat třeba z amazonu?.. na co budu čekat, než to naskladní do kamenného obchodu s vyšší marží a počtem v řádu jednotek balíků?

14.11.2018 15:27:01

Smokey
I s vyšší marží v českém obchodu to bude pořád levnější než z Amazonu s poštovným.

Schválně jsem na to teď koukal a bez ohledu na to odkud to objednám, se cena pohybuje někde mezi 350 a 490 korunami za jeden balíček. Zlatá česká marže :D

14.11.2018 16:18:41

rosta
asi máš recht. já budu brát celej kartáč (12 decků), takže mě poštovné netankuje.. ale obávám se, že taková zásoba v kšeftech v čr nebude

14.11.2018 16:29:46

Smokey
Jo, tak pokud bereš celou krabici tak se to v tom asi ztratí ;)

14.11.2018 16:45:35

Release
Tak koukám, že nakonec je situace veselejší, než se zprvu zdálo. Domovher bude mít skladem příští týden, Svetdeskovych her uz ma skladem, byt zatim jen startery, a dokonce i Planetaher se hecla, ačkoliv tam už jsou k dispozici pouze samostatné balíčky. Startery se vyprodaly sotva je naskladnili :)

16.11.2018 08:33:32

starter
Starter technicky vzato nepotřebuješ, jsou tam nějaké žetony a pár dalších věcí, ale nic, co by nešlo nahradit z vlastních zdrojů. Na bgg je pak docela hezky udělaná deska hráče včetně Chain Trackeru.
________________________________
Šéfredaktor Deskofobie, čaroděj v CGE.

16.11.2018 09:16:05

Tomovy hry
Včera byl launch turnaj v Tomových hrách. Startery se hned vyprodaly, ale jednotlivé balíčky ještě mají.

P.S. Hra je to vážně dobrá, dost mě to potěšilo.
---
Autor hry Velryby ničí svět

16.11.2018 09:25:59

som

...
Ahoj,

starterem se myslí toto (https://www.fantasyobchod.cz/keyforge-call-of-the-archons?utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=19_11_2018)?
A co toto : https://www.fantasyobchod.cz/keyforge-call-of-the-archons-archon-deck ?

Je to tak, že v tom velkém balíku za cca tisíc jsou dva malé balíčky + to ostatní o čem mluvil Zhan_Shi?

19.11.2018 11:23:00

som
Ve starteru najdeš dva preconstructed balíčky, které jsou ve všech velkých krabicích stejné, a dva unikátní balíčky, které odpovídají těm, které si můžeš koupit po jednom v obchodě.

Krom toho tam pak najdeš papírovou herní podložku, všechny potřebné tokeny (ukazatele zranění, omráčení, aembery, klíče atd.) a tabulku chainů.

19.11.2018 11:30:57

Starter
Pokud jste nováček, je Starter imho dobrá volba, jsou tam čtyři decky. Dva preconstructed, které jsou stejné ve všech starterech a dva unikátní, stejné jako si koupíte pak v boosterech.

Já hru předtím nehrál, takže oba ty neunikátní balíčky pro mě byly nové a de facto bylo jedno, že nejsou unikátní (nemůžu je později hrát na turnajích), pro naučení jsou stejně dobré jako jakýkoliv unikátní, možná i lepší, protože jsou vybalancované.

Tudíž ve starteru jsou 4 decky a cena starteru je jako za 4 decky, dmg a amber countery a klice jsou bonus navic, stejně jako karty +power a stun. Není to nic co by člověk musel mít, ale pokud začínáte, koupí starteru neuděláte IMHO chybu.

19.11.2018 12:18:20

Úspěch?
Tak to vypadá, že úplně nejhůř na tom u nás KeyForge nakonec nebude, ačkoliv těžko říct, jaké množství přesně se prodalo :)

Tak či tak, PlanetaHer hlásí vyprodáno, Mephit/TomovyHry hlásí vyprodáno, SvetDeskovych her hlásí vyprodáno... Aktuálně tak, pokud vím, zbývá už jen DomovHer (kde budou kusy tuším omezené), HerníProstor a FantasyObchod.

27.11.2018 16:37:30

Vybíráme z Bazaru

Zakázaná poušť
Zakázaná poušť
Akt. cena: 330 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas