nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Kemet: Ta-Seti

Rozšíření pro hru: Kemet
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Matagot
Autoři: Guillaume Montiage
Jacques Bariot
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Na jih od Kemetu se vynořilo tajemné město Ta-Seti; ovšem cesta k němu si žádá dlouhou a nebezpečnou pouť. Zatímco kněží se pokoušejí dostat k tomuto nově nelezenému městu, v egyptských pouštích stále probíhají mohutné bitvy...

Kemet: Ta-Seti (historické území na hranicích Egypta s Núbií) je rozšíření pro hru Kemet. Do hry přináší 5 nových modulů, které lze volně kombinovat se základní hrou.

Balení obsahuje:

  • Modul 1 - Nová barva pyramid (černá): Nová barva pyramidy přináší 16 nových schopností, mezi něž patří například Žoldáci, kteří permanentně navýší počet vojáků ve vaší záloze,  temné rituály, které vám přinesou více zdrojů, či 3 nová monstra. Hraje se vždy se všemi barvami, ovšem každý hráč se před začátkem hry rozhodne, které tři barvy pyramid bude stavět. Je možné teoreticky získat přístup ke všem čtyřem barvám, pokud se hráči podaří obsadit pyramidu soupeře.
  • Modul 2 - Nová fáze (rozbřesk): Rozbřesk nahrazuje původní určování pořadí do dalšího kola a probíhá jako bitva mezi hráči, při které musí hráči využít bojovou kartu. Vítěz bitvy bude v novém kole začínat atd.
  • Modul 3 - Pouť do Ta-Seti: Do hry přináší novou desku představující cestu do města Ta-Seti, po níž putují vyvolení kněží. Kdykoli hráč zvolí při svém tahu pohyb, může kromě pohybu armádou pohnout také svým kněžím po cestě do Ta-Seti. Tato cesta poskytuje hráčům menší bonusy, vítězné body, ale také možnost přesunout kněží na hlavní desku, kde mohou fungovat podobně jako monstra.
  • Modul 4 - Nové určení vítěze. Lehce pozměňuje určování vítěze již v průběhu denní fáze. 
  • Modul 5 - Nové bojové karty a karty božího zásahu. Poskytuje každému hráči 2 nové bojové karty, včetně karty, která umožňuje přidat zdrcující množství síly, ovšem za cenu obětování vlastních jednotek. Dále jsou do balíčku božích zásahů přimíchány nové karty.

Autor: Arrion

Vybíráme z aukcí

GloomHaven Lvi Chrtan - vytuneny a malovany + 3d
GloomHaven Lvi Chrtan - vytuneny a malovany + 3d
Akt. cena: 46 €
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>