nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Údržba serveru pro fulltextové hledání

V průběhu dnešní noci (ze čtvrtka 22.10 na pátek 23.10.) proběhne v čase mezi 1:00 a 2:00 ráno údržba serveru, který aktuálně řeší hledání inzerátů v Bazaru. V tomto čase proto nebude fungovat hlavní stránka Bazaru a hledání inzerátů a také inzeráty vytvořené v tomto čase budou dohledatelné až pár minut po skončení údržby. Pokud již na nějakém inzerátu budete (nebo budete mít odkaz v emailu či někde jinde) ten bude fungovat normálně dál. Věříme, že to technici ve vyhrazeném čase zvládnou a server naběhne dle očekávání.

Kde leží Kotěhůlky?

Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: MindOK
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Leží Prachatce západně od Litoměřic, nebo východně? Kdo má tohle v malíku, má vyhráno!

Trefit se správně do dvou os, které míří severo-jižním a východo-zádpaním směrem není vůbec snadné. Ve hře se testují zeměpisné znalosti naší země. Úkolem je správně umístit konkrétní obec vůči dalším obcím.

V každém kole hráč vytáhne z balíku jednu kartu a tu se pokouší správně umístit.

Hraje se na body, které jsou znázorněny dřevěnými žetony. Na počátku hry každý hráč dostane 4 žetony. Ve hře se pak dají další získat dvojím způsobem. Buďto napadením soupeřova umístění - to je ale vcelku riskantní, protože když soupeř umístí kartu správně, vyzyvatel musí jeden žeton dát jemu. Anebo v průběhu třech přestávek, při kterých se hádá, kolik obcí je umístěno správně. Kdo se trefí, získá další žetony.

Hru lze kombinovat s dalšími hrami z řady Kde leží.

Autor: dra2t

Vybíráme z aukcí

Big monster
Big monster
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>