Kartografové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 100
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ludofy Creative
Mandoo Games
Thunderworks Games
Autoři: Jordy Adan
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Errata pravidiel

Čaute, viete o týchto oficiálnych errata? Narazil som na ne náhodou:

 

On page 6, the last bullet point should read:


“If a player cannot legally draw any of the available shapes, they must instead draw a 1x1 square anywhere on their map and fill it with any terrain type (excluding mountains).”

On page 7, the second paragraph of the Ruins section should read:


“If a player cannot legally draw one of the available shapes so that it overlaps a ruins space -OR- there are no unfilled ruins spaces left on the map, they must instead draw a 1x1 square anywhere on their map and fill it with any terrain type (excluding mountains).”

 

Zdroj:

https://boardgamegeek.com/thread/2456179/cant-fit-shape-so-it-overlaps-ruin-clarification

 

 

16.5.2022 23:58:34 | Upraveno autorem (porovnej)

U těch ruin by mě hory kreslit ani nenapadlo a ten první případ je drobný detail, ale proč ne.

17.5.2022 06:51:33

JJ, vím, mám to tužkou dopsaný v pravidlech. Taky by mě hory nenapadlo kreslit, ale kdysi jsem našel vlákno na BGG, kde se to řešilo a někteří lidi právě tvrdili, že jo, protože jde o jakýkoliv terén (a ty typy jsou vypsané na jedné straně). Trochu to zavádělo. A je pak dobrý, že je jednotný, když nejde zakreslit tvar vs. když jsou obsazené všechny ruiny, to bylo v pravidlech jednou tak a jednou onak.

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

17.5.2022 07:41:43

Vybíráme z Bazaru

Čtyři zahrady (nová)
Čtyři zahrady (nová)
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas