Kartografové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 100
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Ludofy Creative
Mandoo Games
Thunderworks Games
Autoři: Jordy Adan
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Po několika hrách musím říct, že hra je prostě super. Jednoduchá, rychlá, zábavná. Baví dospělé i děti. Osobně doporučuji používat při hraní pastelky, obzvlášť pokud nejste extra malíři, jako třeba já (můj útok goblinů připomíná obvykle spíš invazi mimozemšťanů [mužíčci s anténkama na hlavě]). Hra v barvách je pak hezčí a hlavně přehlednější. Další výhodou může být i to, že při použití pastelek není nutné kreslit jednotlivé značky, stačí jen vybarvit nebo obtáhnout okénko, což hru dost zrychluje, ale zase ji to ochuzuje o umělecko kartografický rozměr. U mě tedy naprostá spokojenost, dostal jsem přesně to co jsem od hry očekával + něco co jsem neočekával, promo kartu ke hře Hrdina v kostce která mě opravdu mile překvapila.
25.11.2019 19:38:57

Karta

Ahoj,
mrzí mě, že bohužel nemohu podpořit tvé dojmy ze hry, jelikož jsem ji ještě nehrál, ale zajímalo by mě, jakou kartu a za jakých okolností jsi dostal kartu k hrdinovi?

26.11.2019 07:04:51

Kartograf
Součástí balení (každého) je i karta pozadí Kartograf pro hru Hrdina v kostce.
________________________________
BLACK LIGHT STUDIO | Graphic Design

26.11.2019 07:23:25

Juanitos
Prostě je vevnitř karta povolání kartograf do Hrdiny v kostce. Taková drobnost co potěší. Klukům z Rexher dík. (Já to nepropálil! Bo) )

26.11.2019 07:24:13

Karta
Jen bych trochu upřesnil, že v každém balení je promo karta PŘÍBĚHU - Kartograf. Kluci z Rex her o ní mluví i ve svém videu kde představují hru. (Ta epizodka s promo kartou je celkem zábavná :) Video najdete i tady pod záložkou videa.

Ukázka karty:
https://www.boardgamegeek.com/boardgameexpansion/287567/roll-player-cartographer-backstory-promo

26.11.2019 08:43:10 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mariposas
Mariposas
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas