Jungle Speed - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: karetní hra, párty hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asmodée Editions
Crómola
Gibsons Games
Goldsieber
Piatnik
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1997
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Corw

Jungle Jam

Ahoj, mam podobnou hru Jungle Jam a zarazi me nelogičnost ceskych pravidel a nemecky neumim..Jde mi o vysvetleni karty s rukou ktera drzi totem a rukou bez totemu. S tim totemem to chapu - kdyz to nekdo otoci tak vsichni jdou po totemu ale tu karticku se samotnou pesti nechapu. Muze mi to prosim nekdo vysvetlit ? Diky
27.4.2009 21:51:03

karty
V Jungle speedu mají ty kartičky jiné obrázky, takže můžu jenom hádat. Ale existuje tam karta, která když se otočí, tak ten kdo ji otočil napočítá do tří a pak otočí kartu všichni najednou. Není to ona?

27.4.2009 23:47:32

reseni
Ano, kdyz prijde do hry karticka ruky bez totemu, tak musi vsichni hraci najednou otocit kartu (napriklad na 1,2,3, ted). Ti kteri maji stejnou barvu (opravdu barvu! ne symbol) muzou sebrat totem a dat sve karty jinemu hraci se stejnou barvou. Pokud nikdo stejnou barvou nema, jedna se o klasickou chybu a hrac bere vse.

I kdyz me tato karta zpocatku prisla divna, nyni mi pripada jako nezbytna soucast, pridava dalsi zbesile hromadne chytani totemu :)

BTW: Podle me je Jungle Jam daleko lepsi verzi Jungle Speedu a mozna by si zaslouzil i svoji stranku v katalogu. Fotky i popis rad dodam.

28.4.2009 17:36:23

karta
Aha, takže je to něco jako všichni najednou+barvy dohromady?

Já Jungle Jam neznám, jenom JS, tak nemůžu srovnávat.

28.4.2009 17:47:19

Corvus

karty2
No a hráči jaké barvy jdou po totemu ? co když dva hráči mají modrou barvu a dva červenou ?

28.4.2009 19:06:20

Corvus

odpoved
mozna si odpovim sam ... v tomhle pripade jdou po totemu vsichni a pokud to chytne prvni cerveny tak da svoje karty cervenymu ze ... pokud maji vsichni ruzne barvy tak po totemu nema jit nikdo... uz to mozna chapu

28.4.2009 19:09:47

Corvus
Ano, po totemu jdou vsichni, kdo ho ziska ten se resi. Pokud to hrac chytnul a nema s nikym stejnou barvu tak si bere vse. Pokud ma s nekym stejnou barvu, tak preda svoje karty tomuto hraci. Pokud ma vice hracu stejnou barvu, tak si vybere jednoho z nich a tomu preda sve karty.

Po totemu jdou vetsinou skoro vsichni, v tom je krasa teto karty. Shoda barev je totiz hodne pravdepodobna. Pozor karty ruky s/bez totemu se nepocitaji jako barevne!

29.4.2009 12:46:33

Corvus

pochopeni
Tak uz to chapu, diky

29.4.2009 19:16:47

variace
vida, my jsme teď právě hráli Jungle Jam a kartu s pěstí jsme používali tak, že dokud byla na vrchu balíčku, tak se hrálo místo na shodu symbolů na shodu barev. Je to hodně matoucí a tudíž efektní.

29.12.2009 16:58:50

Vybíráme z Bazaru

Prodán Playmat ke hře Archa Nova
Prodán Playmat ke hře Archa Nova
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas