nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Jungle Logic

Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 7 let
Herní doba: 10 min
Herní svět: Zvířátka
Herní kategorie: logická, dětská hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Djeco
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 0
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

V džungli se nachází 3 paviáni, 3 tygři a 3 buvoly. Pouze velký mistr Logiky džungle je setřídí tak, aby mohli spolu mohli být v harmonii a míru.

Jungle Logic (v překladu Logika džungle) je logická hra, která procvičuje zábavnou metodou logické operace. V této hře se hráč snaží zaplnit mřížku o 9 polích devíti žetony zvířátek, přičemž musí splnit podmínky pro umístění žetonů.


Příprava hry:

Vyberte si jeden konkrétní úkol. Úkoly jsou odstupňovány podle obtížnosti (1. úkol je nejlehčí, 30. úkol je nejtěžší). Umístěte vedle vybraného úkolu 9 žetonů se zvířátky (3 paviáni, 3 tygři, 3 buvoly).


Průběh hry:

Po zvolení konkrétního úkolu se hráč snaží umístit všechny žetony zvířátek do mřížky o devíti polích. Hráč musí splnit podmínky pro umístění žetonů. Tyto podmínky jsou zobrazeny nad sloupci nebo vlevo od řádků a říkají, jaký maximální počet daných zvířátek se nachází v daném sloupci či řádku. V mřížce mohou být již předem zobrazena také zvířátka, která mohou být okamžitě překryta žetonem stejného zvířátka.

Po umístění všech zvířátek si hráč zkontroluje, zda splňuje všechny podmínky a může si ověřit řešení v přiložené příručce. Každý úkol má pouze jedno řešení.


Konec hry:

Hra končí, jakmile hráč úspěšně vyřeší vybrané úkoly.

Autor: chejnik

Vybíráme z aukcí

Gloomhaven - Jaws of the Lion
Gloomhaven - Jaws of the Lion
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>