Jungle Jam - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 10
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fler bollar i luften AB
Flitzebogen
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2000
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Porovnani Jungle Jam a Jungle speed

Jake jsou rozdily? A co byste doporucili spis? Je v Jamu neco vic nez ve speedu?
23.7.2010 10:43:26

Kubis
Jungle speed obsahuje 3 speciální karty, kdežto Jungle Jam pouze 2, čili je o něco jednodušší, ale né o moc.

Jungle Jamu se mi víc líbí graficky než Jungle speed, co se týká provedení symbolů.

23.7.2010 10:48:53

Jam a Speed
K Jamu neexistuje rozsireni, k Speedu existuje rozsireni, ale da se koupit jenom v zahranici. Francouzi odmitaji jej prodavat prodejcum ze zahranici (cert vi proc).

23.7.2010 10:56:55

Diky
Poridil jsem nakonec Jam jak vidite ze zaznamu hrani :).

2.8.2010 09:14:26

Jam vs. Speed
Trochu pozdě, ale... Měl jsem teď možnost porovnat obě hry. Jam vlastním, Speed jsme měli jako jednu z deskoherních zásob na táboře.

Jam má mnohem podobnější obrazce než Speed, tudíž častěji dojde ke zmatení hračů - tzn. je tedy těžší než Speed, který má obrazce poměrně jednoduché.

Postřeh na závěr: Vždycky, když Jam přineseme mezi nějaké nové lidi, tak říkáme, že tahle hra má tři fáze: fáze Idiot, Blbeček a Hráč. Fáze Idiot představuje totální zmatení, kdy člověk neví, co kde lítá a je úplně mimo. Fáze Blbeček (často druhá hra) - člověk se už trochu chytá, ale jobovky typu "kosti přes" nebo "kosti rovně a diagonálně" ho ještě dokážou překvapit. Fáze Hráč je pak už jasná =). Mimochodem, moje přítelkyně je v této hře nepřekonatelná, největším trestem pro ní je, že neustále vyhrává a pak musí čekat na ostatní, pořád škemrá, aby jí někdo dal nějaký kartičky =)

2.8.2010 09:57:23

Morthe
Mě se Jam teda také libí víc, hlavně graficky. Asi ho budu muset zase trochu provětrat.

Jinak jsme si ještě vymysleli pravidlo, že se válka barev spustí automaticky pokaždé, když se před všemi hráči objeví karty stejné barvy. Nestává se to moc často a v tom je právě ten vtip, protože málo koho to pak trkne.

2.8.2010 10:03:54

Speed vs Jam
Ja se priznam, ze u me je to naopak, prijdou mi zajimavejsi obrazce v Jungle Speedu a Jam se mi nelibi, tam mi ty obrazky prijdou takove nijake...

2.8.2010 11:09:51

Nehty

S hrou Jungle Jam jsme strávili několik velmi vtipných Silvestrů a každoročně si neodpustím ji mít na Silvestra připravenou ke hraní.

Morthe-ovo členení je zcela přesné (Idiot, Blbeček, Hráč) a s dávkou alkoholu funguje i opačně (Hráč, Blbeček, Idiot).

Ke hře bych přispěl jednou opravdu dobře míněnou radou. Pokud hru budete hrát lehce ovínění, určitě jedině s čistě ostříhanými nehty. Hra je totiž natolik dynamická, tvrdá a hecující, že při ní dochází ke střetům a z nich ke krvavým nehtovým sekancům přes ruce ostatních hráčů.

Mluvím z praxe, vzpomenete si na moje slova.

13.1.2020 16:35:51

Vybíráme z Bazaru

Senjutsu: Bitva o Japonsko
Senjutsu: Bitva o Japonsko
Akt. cena: 820 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas