John Company - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: diplomacie, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Sierra Madre Games
Autoři: Cole Wehrle
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nazory na hru


Hral jste uz nekdo? Muzete se podelit o dojmy?
22.8.2018 20:21:12

Dojmy

hrali sme to už 5 krát...mrkni sem:
http://www.deskozrout.cz/topic/8123-dojmy-po-par-hrach/

23.8.2018 07:31:14

Prvni hrani
Tak jsem vcera hral 2 zkusebni hry sam se sebou, abych se naucil pravidla. Obě hry skončili na konci druhého kola, nejdříve krachem a poté ztrátou obchodních jednotek. Jako největší problém se ukázala zlovule kostek na kterých mi ne a ne padnout úspěch. Když ani jednou nejste schopni hodit z 10 pokusů 1 nebo 2 a v druhém kole už ani tím pádem nemáte skoro za co nakupovat hody protože není z čeho je to těžký provar.
Má někdo podobnou zkušenost?

18.10.2019 09:29:12

Víťazné body
Prosím vás koľko bodov tak zvyknú hráči získať v hre? V utorok to ideme hrať prvý krát a vôbec nemám predstavu akú hodnotu majú body. Napríklad či dva body je smeť, alebo majú väčšiu hodnotu.

16.2.2020 13:19:27

Je to ruzny
Pokud se spolecnosti nedari tak jsme skoncili s viteznym skore 7 bodu a posledni mel dokonce -1 :D pri nasi posledni hre, jeden hrac plenil indii jak sileny a skoncil s 27. posledni s 11. Ale kazdy bod se pocita.
___
redaktor Deskofobie

16.2.2020 14:16:02 | Upraveno autorem (porovnej)

springb - body
Včera sme hrali a vyhral som to tuším s 11 bodmi :-) ALE veľmi záleží na tom, ako dlho tá hra trvá (koľko kôl odohráte a či neskrachujete - tam sú potom postihy) a koľko hráči "zarábajú" - ak sa firme darí a hráči majú veľa peňazí tak nahrajú aj o dosť viac bodov - okolo 20 kľudne.
ALE je to primárne zážitková hra a koľko uhráš bodov je druhoradé ;-)

16.2.2020 14:17:58

za me dobry

Hrali jsme to zatim 3x a prijde mi to vyborny, pravda pravidla mi smysl nedavaly po prvnim precteni, ale pak kdyz se hra rozdela na stul, tak to secvakne. Nicmene hraci co nemaji radi interakci s ostatnimi si to moc neuzijou :D

16.2.2020 20:22:53

Body
Zatím jsem to hrál 4x. V průměru máme na vítězství cca 12 bodů, ale hodně záleží v kolika hráčích se hraje a jaké se nalosují karty s body.

Teď naposledy jsme hráli v 6ti lidech a nejlepší měl 8 bodů a nejhorší -8 :D

17.2.2020 00:18:57

Kampan
O vikendu jsem konecne dokopal skupinu ke hre kampane (trvalo mi to jen asi pul roku) a musim rict, ze to je teprve to prave orechove. Deregulace prisla hned ve ctvrtem kole, tudiz firmy se zakladaly pomerne brzy. Jak uz tady nekdo psal, je to primarne zazitkova hra, neni to pro kazdeho, ale me to naprosto nadchlo. Jako bonus jsem skoncil prvni s dvema ostrovy ve skotsku a balikem VBcek z posledni plavby firmy (moje celkove skore 38). Ted jen doufam, ze si na to udelame cas o neco driv, nez zase za pul roku :).

Osobne jsem velmi zvedav na druhou edici, na ktere Wehrle pracuje, ktera ale bohuzel velice pravdepodobne cestinu nikdy nepozna :(

3.8.2020 14:24:50

Vybíráme z Bazaru

Kronika zločinu
Kronika zločinu
Akt. cena: 695 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas