Jízdenky, prosím!

xxxxxxxxoo hodnoceno 330x (Seznam vlastníků)

Jízdenky, prosím! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

aniversary edice

Tohle mě láká, podle fotek to budou docela luxusní komponenty
http://www.daysofwonder.com/tickettoride/en/anniversary/
17.2.2014 15:02:18

re
Mno kdyby to byla mapa evropy tak o tom uvazuju

18.2.2014 13:43:52

Habrik
Když je mapa s USA, tak pánovi se to nelíbí :-))

18.2.2014 14:38:32

Pravidla?
Nevíte jsou nějaké úpravy pravidel, nebo se dají použít ty co jsou zde ke stažení v CZ ? Díky

9.6.2014 16:28:01

Pravidla
Anniversary edici mám a žádný rozdíl v pravidlech oproti standard TTR jsem nezaznamenal.

9.6.2014 16:41:43

Deskovec
A jak vypadá anniversary rozložená na stole? Stojí to za ty prachy? Ohromit tím nehráče?

9.6.2014 17:50:09

@Savager
Když jsem TTR před přáteli vybalil na stole, místností se ozvalo hromadné "týýýýjo":) Zpracování je opravdu poctivé - mapa obrovská, vláčky vypadají hezky a kvalitně, karty s nádhernou grafikou. Jestli to za ty prachy stojí, to je na posouzení každého z nás. Mně třeba nevadí utratit víc za kvalitu a investice nelituji. TTR jsem předtím nikdy nehrál a koupil to víceméně pouze kvůli zpracování - o to větší radost mi udělalo, že je to i velmi příjemná hra, na kterou není problém nalákat nehráče :). Zatím tedy samá pozitiva.

10.6.2014 08:41:52

@Deskovec
Díky za odpověď. Já už investoval do všelijakých her tolik, že tohle už bude jen taková kapička v moři. Tahle edice mě zajímá právě proto, že je jako by DeLuxe.

10.6.2014 08:58:57

Všem
Kurde, vy jste mě zase nahlodali... Uvažoval jsem o 18OE, ale vzhledem k časové a prostorové náročnosti bych to na stůl asi nikdy nedostal... TTR Anniversary Edition vypadá jako zajímavá alternativa vláčkové hry. Nikdy jsem se o TTR moc nezajímal, přišlo mi to takové profláknuté, ale po přečtení pravidel se mi to začíná docela líbit... Přes primitivní pravidla to skýtá vcelku strategické možnosti.

10.6.2014 10:49:02

TTR 10th AE
Já jsem hru pořídil včera a po rozbalení nelituji. Krásné provedení, obrovský herní plán. Je to pastva pro oci. Ve sbírce jsme žádnou vláčkovou hru něměli, uvažovali jsme o TTR Evropa, ale jak vyšla Aniversary edice, bylo jen otázkou času kdy si ji pořídíme. Jinak TTR jsme hráli 1x to zrovna Evropu, která má o trochu změněná pravidla, co si pamatuji tak jsou tam "tunely".

10.6.2014 11:42:07

Saiwer
Mě už ani nemusí nikdo nahlodávat. Vcelku s bravurou to zvládám sám:)

10.6.2014 14:31:58

Savager
Mě dočasně zachránilo, že na Planetě poslední kus dnes někdo koupil...

10.6.2014 15:45:47

saiwer
To ti teda ty nervy nezávidím :)

10.6.2014 20:53:25

ruy

takto nejako
by mala byt spracovana kazda hra

5.8.2014 22:06:31

Anniversary vs. normalni edice
Osobne k tomu mam trochu opacny nazor. Ta Anniversary edice je opravdu pekna, ale neni nezbytna. Ja si nedavno prave koupil Evropu a nad tou vyrocni edici jsem jenom uvazoval. Ta edice je vylozene pro nadsence, me treba ta velka mapa vylozene vadi a ta giganticka krabice taky. Kdyby to vsechno bylo v malem provedeni tak nevaham a kupuji takhle u me vitezi puvodni verze. Jedinou nevyhodu vidim v nutnosti si dokoupit rozsireni Ticket to Ride: Europa 1912, jejich americka verze 1910 uz myslim ve vyrocni edici je zahnuta.

6.8.2014 00:22:41

ruy

Bmajtz
..urcite by sa dalo dlho polemizovat o tom co je a co nieje nevyhnutne v hre
..no prevedenie komponentov vratane mapy krabiciek figurok a kariet je podla mna vyborne a urcite cesta, pred akou na poli skvalitnovania deskogamerskeho nacinia B-) netreba zatvarat dvere ani oci
..osobne by som hru pre seba urcite nekupoval, ale nakolko prave europa je herna topka mojej polovicky, daroval som jej ju k sviatku a nepoznam pre tento dovod inu hru B-)

6.8.2014 21:29:35

ruy
Ja bych si dokazal predstavit tu grafickou upravu a male herni komponenty dokupy, pak by to pro mne byla jasna koupe.

6.8.2014 23:40:44

Vybíráme z Bazaru

Únikovka Blackout v Tokiu (2023)
Únikovka Blackout v Tokiu (2023)
Akt. cena: 155 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas