Jaws - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ravensburger
Autoři: Prospero Hall
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Uz nekdo rybaril? Jaky to je:)? Preci jen to stoji pres litr, tak at to neni dalsi lezak :D






"I want to play a game." Jigsaw
24.7.2020 13:13:27

Nikdo vážně nehrál, kdo by napsal dojmy?

30.7.2021 11:04:20

Ja to nakonec koupil a je to super! Nemam rad vykradani licenci ala Nemesis/Alien a nebo prilisny kopirovani filmu, napr trapnyma realistickyma fotkama viz Potter. Ale tady je to hezky, drzi se to predlohy, ale grafika je mirne upravena ala 70./80.leta. Machanika nedrhne, skvely je ze hra se v podstate sklada ze dvou her, prvne na pobrezi hledate zraloka a pak na lod kde ho lovite! To me prijde genialni! Neni to dlouhy, tak akorat. Jediny co nemusi nekomu sedet je mechanika jednoho proti vsem, ale zase to neni tak dlouhy aby se lidi nemohli prostridat :)

V danem zanru 10 z 10. Nebo ma nekdo nejake mouchy? Snad jen skoda cestiny :p

 

 

 

 

 

"I want to play a game." Jigsaw

30.7.2021 11:24:10

@Bolek Je to super. Na desítku asi ne, je tam pár nedorazů. Občas kostky a žralokovi chybí AI, ale devítku klidně. Asymetrické postavy což přináší zajímavé možnosti taktizace, důraz na karty, krásný retro look, dva diametrálně odlišné scénáře, které ale dobře kopírují film. Jednoduchá snadno pochopitelná pravidla pravidla. Líbí se mi to víc než momentálně propíraný Alien. Bylo by ale super, kdyby Ravensburger u těhle osmdesátkových horror klasik zůstal. Věc už jim vyfoukli, ale třeba čistý predátor bez alienů by mohl být dobrej.

30.7.2021 11:35:25

Souhlas… a jasny, skoda Aliena, zatim to nevypada nic moc… prvne Nemesis, kopie, pak Alien another glorious day, herne nic moc a lepeni figurek a pak Alien od Ravensburgru… ach jo… doufam ze se nekdy poradnyho Vetrelce dockam. Nebo aspon Predatora, toho nych bral taky, jungle i mesto byli super :)

 

 

 

 

 

"I want to play a game." Jigsaw

30.7.2021 14:28:58

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny - Strážci na zdi
Hra o trůny - Strážci na zdi
Akt. cena: 240 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas