nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Jambo

Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Filosofia Editions
Kosmos
MindOK
Rio Grande Games
Autoři: Rüdiger Dorn
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Výroba hry

Čau, rád bych si zahrál tuto hru, ale nemůžu ji už sehnat v žádném obchodě, či v bazaru. Napadlo mne, jestli by mi někdo nepomohl s výrobou ;)

27.11.2015 12:54:12

Úderník

U nás to dohromady hrajem celou dobu. Takhle - když si ty karty z cz verze a eng rozšíření položíš za dobrého světla vedle sebe, určitý rozdíl v odstínu tam najdeš, ale při hře a umělém světle nemáš nárok ;-) Jen mít parťáka, co mu nevadí cizí nápisy...

Navíc já mám zkombinované i Dobyvatele vesmíru s eng rozšířeními a tam je na rubu jiný název hry a vůbec to nevadí - k čemu je ti dobrá znalost, že další karta je z rozšíření nebo ze základu, když jich je tam od každého 180? To by nedal ani Rainman ;-)

11.9.2019 12:38:38

rozšíření

A to rozšíření má stejné ruby jako česká verze ? Dají se dohromady zkombinovat ?

11.9.2019 11:27:38

Rozšíření

Já mám obě v angličtině a tuším jsem je koupil na Planetě her, ale tak před 7-8 lety...

10.9.2019 17:24:10

v němčině

Věčná škoda že obě rozšíření byly vydány jen v německém jazyku.

Na netu se povaluje naskenovaná verze hry v *.pdf, kompletně v ruštině, musel by si někdo dát práci to přeložit do cz.

MINDOK by mohl vydat soubornou verzi včetně rozšíření, dobrých dvojkovek ke kafi je málo jak šafránu.

Upraveno autorem (porovnej)

10.9.2019 09:46:54

Bazar

Včera jsem dal velký komplet hry Jambo do bazaru.

9.9.2019 23:18:37

Pomohl ti někdo?

Také bych si ho rád vyrobil.

9.9.2019 18:58:22