Jambo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Filosofia Editions
Kosmos
MindOK
Rio Grande Games
Autoři: Rüdiger Dorn
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DD
DD - avatar

Rozsireni + cesky zaklad

Zdravim, uz nekolikrat jsem narazil na info ze cesky zaklad ma troska jiny rub karet nez anglicky, tudiz v kombinaci s anglickym rozsirenim jsou ty karty odlisitelne. Mate nekdo kombinaci cesky zaklad + anglicke rozsireni a muzete tu tedy napsat jak to vypada jestli je to dokupy hratelne nebo je nutne poridit ENG zaklad aby bylo mozne hrat rozsireni.
Diky.
12.1.2010 09:43:34

No problem
Hraju Jambo CZ základ + obě Angl. rozšíření a neshledávám v tom žádnou obtíž. Pokud tam rozdíl v rubu karet je, tak minimální a večer při žárovce to ani nepoznáš. Spíš je jiný odstín na líci expanzí(tmavší pozadí na zboží a pod texty a navíc jiný font a velikost písma), ale v celku je hratelnost bezvadná a rozšíření hře hodně přidají. Běž do toho.

22.2.2010 09:30:45

DD

to Bacil
Jj rozsireni uz jsem poridil hned po te co MindOk oznamil ze ceskou verzi nevyda. Rozdil tam je, ale kdyz ma clovek obe rozsireni tak se ten problem smazava. Pokud jsi mel jen jedno tak jsi dokazal z toho troska rozdileneho pozadi urcite ze dalsi karta urcite neni zbozi protoze v prvnim rozsireni nebyly zadne karty zbozi. Ale takhle uz je to jedno a je pravda ze to prida hre novou stavu.

22.2.2010 11:31:29

Rozšíření hry v CZ
To: DD - takže rozšíření k Jambu v CZ nebude? Docela o tom uvažuji, protože mě základ velmi baví. Mám však rád češtinu ve hrách. Pokud se však oficiálně ví, že čeština nebude, alespoň ne třeba v nastávajícím roce, tak bych šel o do anglického rozšíření.

25.12.2010 09:45:25

Mio
Mindok se v minulosti nechal slyset, ze se zaklady Jamba holt dost neprodavaji a ze rozsireni nebudou. A podle me to porad plati.

25.12.2010 09:59:13

Rozsireni
Taky malá dostala včera rozšíření k JAMBU. Opravdu tam nepatrný barevný rozdíl je (bohužel), ale asi to ve hře nebude hrát tak důležitou roli. Hraje se přece jen pro zábavu a ne závodně. :-D
Škoda, že nebude česká lokalizace rozšíření. Hra je to velmi dobrá a určitě by si rozšíření lokalizaci zasloužilo. :-(

25.12.2010 11:08:13

Rozšíření
To anaken: Díky za info.
To Kent: taky si myslím...

25.12.2010 13:22:37

Vybíráme z Bazaru

Jeskyně & draci - hra na hrdiny
Akt. cena: 15 €
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas