Jambo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Období kolonizace
Herní kategorie: karetní hra, ekonomická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Filosofia Editions
Kosmos
MindOK
Rio Grande Games
Autoři: Rüdiger Dorn
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozsireni

Tak mam zpravu z Mindoku, ze rozsireni k Jambu velmi pravdepodobne v cestine nevyjde. Coz je dost skoda, protoze je velmi pekne. Aspon to prvni druhe jsem netestoval... Duvodem je kombinace vysoke ceny za par karet a toho, ze se Jambo na ceskem trhu nechytlo tak, jak se cekalo. Skoda toho, ja osobne ho treba povazuji za jednu z nejhezcich her pro dva vubec.
Navic je tu trochu problem kombinace ceskeho zakladu a anglickeho rozsireni. Ja mam oboji v anglictine, ale barvy rozsireni a zakladu v kombinaci jazyku jsou pry rozlisitelne...:(
11.1.2010 11:37:02

To Husak, Merlin
Kdo tu mluvil o charitě? Přijdete mi ZBYTEČNĚ agresivní! To, že mám na věc jiný náhled neznamená, že si vezmete kladivo a začnete bušit!
Jinak k WoW, mám na to prostě jiný názor.Ok, je česky.. pěkné, pro někoho příjemné, pro mě však nic závratného. Nikde jsem to ale nepsal a nikomu to nerval, tak o co jde?
A klasika : Tímto jsem nemyslel nic urážlivého ani tím nechci snižovat práci, kterou všichni vložili do tak velkého MEGA projektu jako je WOW-CZ. Též, jsem nikoho nechtěl urazit!

12.1.2010 01:59:00

tom

kren, merlin, husak
No, jenže z druhé strany, já taky nejsem žádná charita abych si kupoval hru v češtině a pak kvůli hratelnému rozšíření znovu v angličtině. Prostě si ji příště koupím rovnou anglicky.

A ano, je mi jasný, že pokud je už vydání základu v češtině risk, tak vydání rozšíření je v podstatě sebevražda. To, že si já nekoupím originál bude mít na zisk zcela jistě menší dopad, než plný sklady rozšíření. Ale nevím, proč bych měl být rád, že to v češtině vůbec vyšlo. Nejsem. Je mi to fuk, a konkrétně u Jamba a Dobyvatelů mě to teď i trochu štve. Ale má blbost, neměl jsem poslouchat zvěsti o připravovaných rozšířeních. Příště už budu vědět.

12.1.2010 03:49:06

SSZGSA, Tom
V čem jsem agresivní? V tom, že upozorňuji na to, že za každou česky vydanou hrou jsou něčí reálné peníze? A jestliže ten někdo oprávněně vidí, že by se mu peníze nevrátily, tak že je do rozšíření nestrčí?

Nezlob se, ale požadavek typu "když vydali základ, tak musejí vydat i vše ostatní" je mimo mísu.

Tom: OK, lokalizovanou verzi ti nikdo nevnucuje. Jestli si kvůli rozšíření koupíš i anglický základ je tvé svobodné rozhodnutí. Anebo jestli si uděláš třeba přelepky, což je taky celkem běžné a jistě i funkční řešení.

12.1.2010 07:37:07

tom

husak
Jo, však o tom píšu :) Každej může rozhodnout co je pro něj nejlepší.

12.1.2010 08:13:55

haha
říkal jsem, že mě někdo ukamenuje a husak se chytil. Dál to prostě komentovat nebudu.

12.1.2010 10:17:44

Vybíráme z Bazaru

Citadela CZ - s 15 kartami cirkusu (2012)
Citadela CZ - s 15 kartami cirkusu (2012)
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas